МЕНЮ


11:33

Документальний фільм “Коли повернеться татко?” про долі український воїнів, які потрапили у полон до бойовиків так званих ДНР та ЛНР, їхні родини, котрі чекали своїх батьків та чоловіків з ворожих застінків та боролись за їхнє якнайшвидше звільнення, про ті сім’ї, куди ще не постукала радість зустрічі, представили в міській раді Кропивницького.

переглядів: 169
11:32

Уже майже п’ятий рік наша країна борониться від російсько-терористичної агресії, українські солдати й офіцери стримують ворожу навалу, немало їх при цьому загинуло. Серед них – і наші земляки, які служили в Кропивницькому або були призвані з нього до війська.

переглядів: 197
11:32

На Кіровоградщині поліцейські перекрили канал незаконної легалізації іноземців на території України, інформує сектор комунікації поліції Кіровоградської області.
У “ділі” було задіяно троє – уродженка однієї з країн Азії, посадова особа РАЦСу та працівниця медичного закладу обласного центру.

переглядів: 156
11:30

28 січня у Кропивницькому, у сквері Покровському, відкрилася міська ковзaнка. Діти і їхні бaтьки з Кущівки, Кaтрaнівки, Великої Бaлки тa інших мікрорaйонів могли aктивно провести чaс, безкоштовно покaтaтися нa ковзaнaх.

переглядів: 126
11:28

У Кропивницькому, в літературно-меморіальному музеї І.К. Карпенка-Карого, 25 січня у рамках просвітницького проекту «Національні меншини Кіровоградщини» відбулася презентація книги «Архіпелаг дружби», до якої увійшли збірники творів двох знаних письменників: українки Антоніни Корінь («Сонячна гойдалка») та болгарина Володимира Стафідова («Болгарская лоза»).

переглядів: 120
« 1 2
pgt 0.35671 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua