МЕНЮ


20:10

Где проводить корпоратив: в офисе, в ресторане или на природе? Что нужно учесть, чтобы он был проведен на хорошем уровне? Корпоратив в Днепре в ресторане Defamille - гарантия удачного торжества.

переглядів: 2849
06:35

У Кропивницькому запрацювала оновлена «гаряча» лінія міського голови.

переглядів: 2430
06:24

Міський голова Андрій Райкович та секретар міської ради Кропивницького Андрій Табалов зустрілись із представниками Регіонального представництва у центральній Україні офісу із залучення та підтримки інвестицій “UkraineInvest” Віталієм Мазуром та Станіславом Базалєвим.

переглядів: 2391
10:25

Правоохоронні органи та Державна служба з надзвичайних ситуацій України постійно звертаються до населення, особливо до молоді, з проханням утримуватися від ризикованих фотосесій на залізниці та бути максимально уважними поблизу залізничних колій, не перетинати їх і не знаходитись поблизу них в навушниках, не розмовляти по мобільному телефону і навіть знімати капюшон і закривати парасольку, щоб чути наближення поїзда.

переглядів: 2392 / коментарі (1)
20:28

Вперше на посудний ринок вийшов вітчизняний виробник - бренд "Мажура", каталог посуду якого підкорить будь-якого покупця своїм асортиментом.

переглядів: 2575
09:59

Венчальные пары обычно приобретают на венчание и свадебную церемонию для того, чтобы дать благословение жениху и невесте на долгую и счастливую жизнь. Пара из серебра, украшенная позолотой, может стать прекрасным подарком семейной паре на годовщину свадьбы или другое семейное торжество.

переглядів: 2271
09:54

Практично весь опалювальний сезон ВАТ «Кіровоградгаз» планомірно і з якоюсь маніакальною затятістю тероризує Кропивницький постійними погрозами про відключення котелень. Двічі газівники це зробили: спочатку – у листопаді, згодом – у березні.

переглядів: 2321 / коментарі (1)
09:53

16 березня у кропивницькому КП «Електротранс» відбулося виїзне засідання депутатської комісії з питань промисловості, транспорту, зв’язку, торгівлі, сфери послуг, захисту прав споживачів.

переглядів: 2324
09:44

Про виплату громадянам, віднесеним до категорії 1,
грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки, грошової допомоги для компенсації вартості путівок.

переглядів: 2204
1 2 3 »
pgt 0.34854 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua