МЕНЮ


10:01

З дружиною загиблого в перші місяці антитерористичної операції на сході України воїна-прикордонника Олега Паршутіна Оксаною ми познайомились під час урочистостей, які влаштувала міська влада Кропивницького з нагоди Міжнародного жіночого дня.

переглядів: 171
10:00

Міський голова Кропивницького Андрій Райкович високо оцінив роботу комунальників під час снігопадів, ожеледиці та при суттєвому зниженні температури повітря.

переглядів: 212 / коментарі (2)
09:58

Теплими словами, квітами та цінними подарунками привітав міський голова Андрій Райкович у переддень Міжнародного жіночого дня 57 дружин загиблих, військовополонених та зниклих безвісти кращих синів України, які захищали в зоні АТО суверенітет і незалежність нашої держави, а також матерів-героїнь.

переглядів: 157
09:57

На приватних перевізників продовжують скаржитися жителі обласного центру. Міський голова Кропивницького Андрій Райкович на апаратній нараді у понеділок попередив: у тих підприємств, які працюють у «тіні», надають неякісні послуги, виплачують зарплату в «конвертах», шансів перемогти в конкурсі на право перевезення пасажирів немає.

переглядів: 197
09:56

На цьому наголосив на апаратній нараді у понеділок міський голова Кропивницького Андрій Райкович.

переглядів: 177
09:55

Це питання обговорювалося на апаратній нараді у понеділок. Доповідав начальник управління містобудування та архітектури міської ради Вадим Мездрін.

переглядів: 167
09:54

Уже чотири роки наша країна борониться від російсько-терористичної агресії, чотири роки українські солдати й офіцери стримують ворожу навалу, немало їх при цьому загинуло. Серед них – і наші земляки, які служили в Кропивницькому або були призвані з нього до війська.

переглядів: 198
09:54

Переглянуто порядок призначення аліментів. Відтепер стягнути аліменти буде значно простіше, оскільки законодавчо передбачена можливість стягнення аліментів не лише в порядку позовного провадження, але і в порядку наказного, що значно швидше.

переглядів: 190
09:52

Аліна Хрустальова більше п’яти років працює на посаді командира відділення – інструктора службового собаківництва відділення спеціальних пошуково-рятувальних робіт групи рятувальних робіт аварійно-рятувальної частини АРЗ СП управління ДСНС України у Кіровоградській області.

переглядів: 268
1 2 »
pgt 0.42662 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua