МЕНЮ


10:26

За місяць до кінця опалювального сезону ВАТ «Кіровоградгаз» уже вдруге протягом нього ставить Кропивницький перед загрозою замерзання й масштабної техногенної аварії.

переглядів: 383
10:25

Цієї неділі комунальники відзначатимуть своє професійне свято – День працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення. Ці люди виконують вкрай необхідну справу, щоб життя кожного з нас було комфортним та безпечним. Робота у них важка і відповідальна.

переглядів: 315
10:23

Дев’ятого березня кропивничани біля пам’ятника Тарасові Шевченку урочистим мітингом і покладанням квітів вiдзнaчили 204-ту річницю вiд дня народження Кобзаря.

переглядів: 304
10:20

13 березня у міській раді Кропивницького відбулось засідання робочої групи з вивчення питання комплексної реконструкції набережної річки Інгул від вулиці Михайлівської до вулиці Київської.

переглядів: 382
10:20

Кожне транспортне підприємство, яке взяло на себе відповідальність перевозити пасажирів у Кропивницькому, має дотримуватись укладеного договору. На цьому наголосив міський голова Андрій Райкович, аналізуючи роботу громадського транспорту міста в період сильних снігопадів.

переглядів: 330
10:19

Нинішнього року міська влада планує розпочати реалізацію ряду важливих проектів. Розробити їх слід максимально якісно і в стислі терміни, підкреслив на апаратній нараді у понеділок міський голова Андрій Райкович.

переглядів: 343
10:18

Перебіг опалювального сезону в Кропивницькому треба ретельно проаналізувати, а шлях подальшого розвитку системи теплопостачання обласного центру повинен бути чітким і зрозумілим як владі, так і мешканцям міста, вважає міський голова Андрій Райкович. Про це він сказав на апаратній нараді у понеділок.

переглядів: 301
10:18

Кропивницький слід скрізь і щодня прибирати якісно, не залежно від погодних умов. На цьому наголосив міський голова Андрій Райкович на апаратній нараді у понеділок.

переглядів: 295
10:16

Нещодавно Ленінський районний суд Кропивницького визнав секретаря міської ради Кропивницького Андрія Табалова винним у вчиненні адміністративного правопорушення. Мовляв, усупереч Закону України «Про доступ до публічної інформації» він виніс на розгляд сесії міської ради 29 питань, що були оприлюднені менш ніж за 20 днів до її проведення.

переглядів: 302
1 2 »
pgt 0.43091 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua