МЕНЮ


09:54

Практично весь опалювальний сезон ВАТ «Кіровоградгаз» планомірно і з якоюсь маніакальною затятістю тероризує Кропивницький постійними погрозами про відключення котелень. Двічі газівники це зробили: спочатку – у листопаді, згодом – у березні.

переглядів: 265 / коментарі (1)
09:53

16 березня у кропивницькому КП «Електротранс» відбулося виїзне засідання депутатської комісії з питань промисловості, транспорту, зв’язку, торгівлі, сфери послуг, захисту прав споживачів.

переглядів: 242
09:49

Встановлення кількох меморіальних дощок, а саме єлисаветградській меценатці Ганні Дмитрян, померлому від ран у 2015 році воїну АТО Олександру Шмальку, який брав участь в обороні Донецького аеропорту, міста Дебальцевого та інших “гарячих точок” на сході країни, січовим стрільцям та ряду інших об’єктів погодили члени топонімічної комісії під головуванням секретаря міської ради Кропивницького Андрія Табалова.

переглядів: 82
09:49

Кропивницький може увійти до десятки міст України, де полігон для переробки та захоронення твердих побутових відходів обладнають системою дегазації. Про це повідомили на прес-конференції технічний директор інвестиційної компанії ТОВ “ЛНК” Володимир Банний та заступник директора ТОВ “Екостайл” Тетяна Мартовіцька.

переглядів: 88
09:48

15 березня відбулася підсумкова конференція, присвячена реалізації проекту USAID «Муніципальна реформа в Україні». Міська рада Кропивницького отримала подяку за ефективну співпрацю та активну участь у реалізації завдань, передбачених цим проектом.

переглядів: 78
09:48

У Кропивницькому, в Центральноукраїнському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка, відбувся навчальний семінар «Громадський бюджет: від ідеї до реалізації».

переглядів: 80
09:47

У Кіровоградській області заборонили вилов риби в нерест і раків під час линьки.

переглядів: 92
09:47

Епідемічнa ситуaція по ГРВІ тa грипу в облaсті відносно спокійнa. Покaзник зaхворювaності не перевищує епідемічного порогу. Про це повідомили в облaсному лaборaторному центрі.

переглядів: 74
09:44

Про виплату громадянам, віднесеним до категорії 1,
грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки, грошової допомоги для компенсації вартості путівок.

переглядів: 243
1 2 »
pgt 1.34181 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua