МЕНЮ


10:23

Дев’ятого березня кропивничани біля пам’ятника Тарасові Шевченку урочистим мітингом і покладанням квітів вiдзнaчили 204-ту річницю вiд дня народження Кобзаря.

переглядів: 261
10:20

13 березня у міській раді Кропивницького відбулось засідання робочої групи з вивчення питання комплексної реконструкції набережної річки Інгул від вулиці Михайлівської до вулиці Київської.

переглядів: 301
10:20

Кожне транспортне підприємство, яке взяло на себе відповідальність перевозити пасажирів у Кропивницькому, має дотримуватись укладеного договору. На цьому наголосив міський голова Андрій Райкович, аналізуючи роботу громадського транспорту міста в період сильних снігопадів.

переглядів: 282
10:19

Нинішнього року міська влада планує розпочати реалізацію ряду важливих проектів. Розробити їх слід максимально якісно і в стислі терміни, підкреслив на апаратній нараді у понеділок міський голова Андрій Райкович.

переглядів: 304
10:18

Перебіг опалювального сезону в Кропивницькому треба ретельно проаналізувати, а шлях подальшого розвитку системи теплопостачання обласного центру повинен бути чітким і зрозумілим як владі, так і мешканцям міста, вважає міський голова Андрій Райкович. Про це він сказав на апаратній нараді у понеділок.

переглядів: 257
10:18

Кропивницький слід скрізь і щодня прибирати якісно, не залежно від погодних умов. На цьому наголосив міський голова Андрій Райкович на апаратній нараді у понеділок.

переглядів: 253
10:16

Нещодавно Ленінський районний суд Кропивницького визнав секретаря міської ради Кропивницького Андрія Табалова винним у вчиненні адміністративного правопорушення. Мовляв, усупереч Закону України «Про доступ до публічної інформації» він виніс на розгляд сесії міської ради 29 питань, що були оприлюднені менш ніж за 20 днів до її проведення.

переглядів: 260
10:14

Підйомник, який допомагатиме людям з обмеженими можливостями потрапити у вагон залізниці, метро, автобус та інші транспортні засоби, розробили активісти обласної Асамблеї інвалідів під керівництвом голови організації Олександра Боршуляка.

переглядів: 162
10:13

12 березня у міській раді Кропивницького під головуванням заступника міського голови Олександра Мосіна відбулася нарада з керівниками комунальних підприємств та ЖЕО щодо озеленення обласного центру.

переглядів: 145
« 1 2 3 4 5 6 7 »
pgt 0.39993 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua