МЕНЮ


10:13

Уже чотири роки наша країна борониться від російсько-терористичної агресії, чотири роки українські солдати й офіцери стримують ворожу навалу, немало їх при цьому загинуло. Серед них – і наші земляки, які служили в Кропивницькому або були призвані з нього до війська.

переглядів: 154
10:12

Українські морги з 15 березня не зможуть прийняти тіло без проведення судово-медичної експертизи трупа.

переглядів: 215
10:10

В художньо-меморіальному музеї О. Осмьоркіна до дня народження видатного зодчого, якому судилося творити архітектурний ансамбль історичного центру сучасного міста Кропивницького, представлено тематичну виставку «Художник архітектури Яків Паученко».

переглядів: 152
10:07

Сподіваюсь, усі бажаючі встигли побувати на виставці в галереї “Єлисаветград” «Художня палітра Кіровоградщини», бо вже за два тижні експозицію було замінено.

переглядів: 162
10:01

З дружиною загиблого в перші місяці антитерористичної операції на сході України воїна-прикордонника Олега Паршутіна Оксаною ми познайомились під час урочистостей, які влаштувала міська влада Кропивницького з нагоди Міжнародного жіночого дня.

переглядів: 235
10:00

Міський голова Кропивницького Андрій Райкович високо оцінив роботу комунальників під час снігопадів, ожеледиці та при суттєвому зниженні температури повітря.

переглядів: 295 / коментарі (2)
09:58

Теплими словами, квітами та цінними подарунками привітав міський голова Андрій Райкович у переддень Міжнародного жіночого дня 57 дружин загиблих, військовополонених та зниклих безвісти кращих синів України, які захищали в зоні АТО суверенітет і незалежність нашої держави, а також матерів-героїнь.

переглядів: 251
09:57

На приватних перевізників продовжують скаржитися жителі обласного центру. Міський голова Кропивницького Андрій Райкович на апаратній нараді у понеділок попередив: у тих підприємств, які працюють у «тіні», надають неякісні послуги, виплачують зарплату в «конвертах», шансів перемогти в конкурсі на право перевезення пасажирів немає.

переглядів: 278
09:56

На цьому наголосив на апаратній нараді у понеділок міський голова Кропивницького Андрій Райкович.

переглядів: 242
« 1 2 3 4 5 6 7 »
pgt 0.42634 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua