МЕНЮ


09:55

Це питання обговорювалося на апаратній нараді у понеділок. Доповідав начальник управління містобудування та архітектури міської ради Вадим Мездрін.

переглядів: 237
09:54

Уже чотири роки наша країна борониться від російсько-терористичної агресії, чотири роки українські солдати й офіцери стримують ворожу навалу, немало їх при цьому загинуло. Серед них – і наші земляки, які служили в Кропивницькому або були призвані з нього до війська.

переглядів: 258
09:54

Переглянуто порядок призначення аліментів. Відтепер стягнути аліменти буде значно простіше, оскільки законодавчо передбачена можливість стягнення аліментів не лише в порядку позовного провадження, але і в порядку наказного, що значно швидше.

переглядів: 274
09:52

Аліна Хрустальова більше п’яти років працює на посаді командира відділення – інструктора службового собаківництва відділення спеціальних пошуково-рятувальних робіт групи рятувальних робіт аварійно-рятувальної частини АРЗ СП управління ДСНС України у Кіровоградській області.

переглядів: 348
09:40

Так уже повелось, що у фіналі вернісажу в галереї «Єлисаветград», коли натовп, отримавши свою порцію вражень від образотворчого мистецтва, починає потихеньку розходитись, люблю присісти на зручний диванчик у куточку експозиційної зали і осмислювати побачене, оглядаючи експозицію в новому ракурсі.

переглядів: 241
14:03

Загроза від ранньої зелені та овочів полягає в тому, що вони вирощені в тепличних умовах та мають надмірну кількість нітратів. Для швидшого росту і дозрівання їх підживлюють мінеральними добривами, зокрема зі вмістом нітратів.

переглядів: 413 / коментарі (1)
07:52

Такого снігопаду в Кропивницькому цієї зими ще не було. Але комунальні служби до катаклізму підготувалися ретельно і заздалегідь.

переглядів: 439
07:50

Керівництво ВАТ «Кіровоградгаз» знову вдається до провокативних дій, погрожуючи в період сильного похолодання припинити подачу газу теплогенеруючим підприємствам Кропивницького. На цьому наголосив міський голова Андрій Райкович на апаратній нараді у понеділок.

переглядів: 410
07:49

Звіт щодо виконання галузевих програм соціально-економічного розвитку Кропивницького в 2017 році 27 лютого в міській раді тримали заступник міського голови Олександр Грабенко та керівники підзвітних йому управлінь.

переглядів: 262
« 1 2 3 4 5 6 7 »
pgt 0.42829 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua