МЕНЮ


07:49

Міський голова Кропивницького Андрій Райкович доручмв профільним управлінням міськради постійно контролювати температурний режим у навчально-виховних і лікувальних закладах.

переглядів: 271
07:47

23 лютого міський голова Кропивницького Андрій Райкович тримав звіт за виконану у 2017 році роботу перед головою облдержадміністрації Сергієм Кузьменком.

переглядів: 289
07:46

Минулого тижня до міської ради Кропивницького на семінар з моніторингу та оцінювання процесів Громадського бюджету завітали автори проектів, члени координаційної ради та представники фундації польсько-української співпраці ПАУСІ, які вже рік супроводжують цей проект в обласному центрі.

переглядів: 279
07:44

У міській раді Кропивницького завершила роботу десята сесія. За оцінкою міського голови Андрія Райковича, це був затяжний марафон, але вдалося прийняти низку рішень з ключових програм соціально-економічного розвитку міста, які дозволяють обласному центру розвиватися, особливо в комунальній, транспортній та будівельній сферах. Зараз розпочалася підготовка до одинадцятої сесії.

переглядів: 270
07:43

Міністр освіти та науки України Лілія Гриневич, яка побувала у Кропивницькому минулого тижня, дала схвальну оцінку реалізації проекту “Нова українська школа” та впровадженню в закладах освіти міста курсу “Захист Вітчизни”. Це відзначив міський голова Андрій Райкович на апаратній нараді у понеділок.

переглядів: 402
07:22

Двох лікарів Кропивницького нагородили почесними орденами святителя Луки Української православної церкви.

переглядів: 292
06:56

У Кропивницькому людей закликають активніше створювати об‘єднання співвласників багатоквартирних будинків. Як наголосив на нараді з керівниками комунальних підприємств начальник головного управління житлово-комнального господарства міської ради Віктор Кухаренко, це не тільки вимога закону – це вигідно для самих мешканців.

переглядів: 198
« 1 2 3 4 5 6 7
pgt 0.42998 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua