МЕНЮ


14:43

У четвер вся Україна й Кропивницький, зокрема, вшановували героїв – ліквідаторів аварії на ЧАЕС, сміливість і жертовність яких допомогли врятувати тисячі життів.

переглядів: 1171
14:41

Житлове будівництво, реконструкція важливих об’єктів, які дозволять вирішити проблеми з рухом транспорту, капітальним ремонтом шкіл та лікарень – ще років п’ять тому жителі обласного центру не повірили б, що таке можливо. Протягом десятиліть у сфері капітального будівництва був штиль. Але нинішня влада доклала усіх зусиль для того, аби знакові для громади проекти почали втілюватися в життя.

переглядів: 1142
14:40

Міський голова Андрій Райкович підкреслив на апаратній нараді , що опалювальний сезон 2017 – 2018 року видався дуже напруженим. ВАТ «Кіровоградгаз» постійно шантажувало відключеннями котелень, кілька разів його спеціалісти робили це, лишаючи житлові будинки, дитячі садки, школи та лікарняні без тепла.

переглядів: 414
14:39

На апаратній нараді міський голова Андрій Райкович звернув увагу на стан міських доріг. Він розпорядився проаналізувати ситуацію з дорожнім ремонтом й терміново підготуватись до зустрічі з виконавцями робіт.

переглядів: 413
14:39

На апаратній нараді в міській раді, що відбулася 23 квітня, міський голова Кропивницького розповів про перший етап цьогорічного озеленення міста.

переглядів: 386
14:38

На другому засіданні 12-ї сесії міської ради Кропивницького, яке відбулось 24 квітня, депутати розглянули три питання, які залишились ще з попереднього сесійного засідання, та ще тринадцять – попередньо обговорені на погоджувальній нараді. Всі вони стосувались розв’язання першочергових проблем міста.

переглядів: 385
14:36

У теплій невимушеній обстановці відбулося вшанування кращих працівників різних галузей господарства “Майстри Кіровоградщини-2018", яке щороку проводить Федерація профспілок області.

переглядів: 375
14:35

У міській раді Кропивницького за участі начальника управління розвитку транспорту і зв’язку Олександра Вергуна відбулася зустріч представників громадської організації «Бойове братство» з керівниками підприємств-перевізників. У заході також взяли участь представники громадської ради, волонтери та мати загиблого в зоні АТО кропивничанина.

переглядів: 1192
14:35

Рішення встановити меморіальні дошки засновниці лікарні святої Анни та загиблому герою АТО ухвалили днями члени виконавчого комітету міської ради Кропивницького.

переглядів: 391
1 2 3 4 5 »
pgt 0.2916 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua