МЕНЮ


07:53

Із першого квітня в Україні, в тому числі в Кропивницькому, розпочався процес підписання декларацій про надання медичних послуг населенню між пацієнтами та сімейними лікарями, терапевтами та педіатрами.

переглядів: 135
07:51

З нагоди 26-ї річниці від дня заснування міської спеціалізованої інспекції її начальнику Андрію Максюті міський голова Андрій Райкович вручив годинник. Відзначення відбулося перед засіданням виконавчого комітету міської ради 10 квітня.

переглядів: 110
07:50

5 квітня в Києві, в приміщенні агентства «Укрінформ», представники міської влади Кропивницького, Житомира та Івано-Франківська підписали з Державним агентством з питань електронного урядування України та проектом USAID/Uk Aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах» Меморандум про реалізацію пілотних проектів з відкритих даних у своїх містах.

переглядів: 117
07:49

Стан будівельних конструкцій житлової багатоповерхівки по вулиці Михайлівській став предметом обговорення на оперативній нараді з керівниками комунальних підприємств у міській раді Кропивницького.

переглядів: 111
07:48

Заступник міського голови Кропивницького Олександр Мосін узяв участь у розширеній урядовій нараді з питань децентралізації та регіонального розвитку, яка відбулася у Вінниці.

переглядів: 103
07:47

З 1 квітня у Кропивницькому стартувала нова кампанія подачі заявок на проекти “Громадського бюджету-2019"
У зв’язку з цим Depo.Кропивницький поцікавився у заступника начальника управління економіки департаменту з питань економічного розвитку міської ради Аліни Пузакової про основні зміни у правилах конкурсу.

переглядів: 187
07:46

На прес-конференції 10 квітня з журналістами спілкувалися секретар міської ради Кропивницького Андрій Табалов, заступник начальника управління містобудування й архітектури Ірина Мартинова і начальник відділу з охорони культурної спадщини Надія Лісняк.

переглядів: 103
07:45

Уже п’ятий рік наша країна борониться від російсько-терористичної агресії, п’ятий рік українські солдати й офіцери стримують ворожу навалу, немало їх при цьому загинуло. Серед них – і наші земляки, які служили в Кропивницькому або були призвані з нього до війська.

переглядів: 131
07:43

26-річну Катерину Мацієвську, яка перебувала у розшуку з 6 квітня, знайшли мертвою на Козачому острові в Кропивницькому 10 квітня.
За інформацією правоохоронців, на тілі дівчини не знайшли ознак насильницької смерті. Катерину Мацієвську виявили повішеною. Ймовірно, дівчина вчинила самогубство.

переглядів: 121
1 2 »
pgt 0.39884 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua