МЕНЮ


07:12

Дитячий хор кропивницької музичної школи №2 імені Юлія Мейтуса «Согласіє» став золотим лауреатом у номінації “Світська музика” та срібним – у номінації “Сакральна музика” на 14-у Міжнародному хоровому конкурсі “Mundus Cantat”, що проходив у польському місті Сопоті.

переглядів: 499
07:11

Близько 50 мільйонів гривень використають на створення у Кропивницькому сучасного центру надання соціальних та адміністративних послуг мешканцям міста у форматі «прозорий офіс». Як повідомив на прес-конференції заступник міського голови Олександр Грабенко, ремонтно-будівельні роботи можуть розпочатися вже через два тижні після тендерних процедур.

переглядів: 425
07:08

Презентація передпроектних пропозицій реконструкції Набережної Інгулу в Кропивницькому відбулася на засіданні робочої групи під головуванням заступника міського голови Олександра Грабенка 23 травня. Свої пропозиції представили молоді архітектори з Дніпра та кропивницький архітектор Володимир Рак.

переглядів: 458
07:08

Секретар міської ради Андрій Табалов на апаратній нараді у понеділок підбив підсумки проведення Дня депутата, який мав посприяти налагодженню співпраці дільничних офіцерів з кропивницькою громадою, і звернувся з двома проханнями до Олександра Мосіна.

переглядів: 480
07:06

Заступник міського голови Олександр Мосін на апаратній нараді у понеділок повідомив, що не всіх перевізників Кропивницького було допущено до участі в конкурсі на обслуговування маршрутів громадського транспорту, який відбувся минулого тижня, і не всі отримали маршрути, оскільки міська влада висунула додаткові вимоги.

переглядів: 546
07:03

Минулого тижня до Дня науки у Центpальноукpаїнському національному технічному унівеpситеті відбулась виставка винаходів студентів у галузі робототехніки. Привітати науковців та вручити їм заслужені нагороди завітали керівники області та міста.

переглядів: 416
07:00

Сімнадцятого травня Кропивницький відвідала виконувач обов’язків міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун. Вона побувала в Центрі первинної медико-санітарної допомоги № 2, у якому вже тринадцять із половиною тисяч пацієнтів підписали декларації зі своїми сімейними лікарями.

переглядів: 451
06:59

30 травня у Кропивницькому відбудеться галузева сесія «Експорт як шлях до інвестицій» муніципального інвестиційного форуму «TIME to INVEST». Про це повідомив на прес-конференції директор департаменту з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Андрій Паливода

переглядів: 399
06:58

Протягом місця після звернення громадян на «гарячу лінію» міського голови Кропивницького позитивно вирішено ряд комунальних проблем.

переглядів: 405
1 2 3 4 5 6 7 8 »
pgt 0.28205 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua