МЕНЮ


20:43

Національна мережа продовольчих магазинів продовжує впроваджувати інноваційні проекти, залишаючись у тренді розвитку європейського ритейлу.

переглядів: 30
18:00

Вуличний дашок або навіс (скляний або з полікарбонату) встановлений над входом виглядає більш сучасно і красиво, ніж традиційний металевий козирок. Зазвичай, перед тим як почати будівництво або облаштування об'єкта, більшість людей намагаються розібратися в асортименті матеріалів на будівельному ринку, порівняти їх характеристики і ціни, оцінити пропозиції різних виробників. Також зазвичай люди збирають думки друзів і знайомих, їх відгуки відносно матеріалів.

переглядів: 28
13:46

Завершити реалізацію проекту з реконструкції проїжджої частини вулиц Ельворті, та Миколи Левитського міська влада Кропивницького планує до кінця нинішнього року. Про це повідомив заступник міського голови Кропивницького Олександр Грабенко сьогодні, 22 травня, під час прес-конференції.

переглядів: 75
10:21

У Всесвітній день вишиванки, 17 травня, перед міською радою Кропивницького відбулася мистецька акція «Вінок єдності», започаткована з ініціативи міського голови Андрія Райковича. На площу прийшли сотні дорослих та дітей, вбраних у вишивані сорочки й сукні.

переглядів: 130
10:09

Налагодженню дієвої співпраці Національної поліції, зокрема дільничних офіцерів, з кропивницькою громадою і депутатами міськради був присвячений черговий День депутата.

переглядів: 57
10:03

Мужской клатч – удобный аксессуар, способный при правильном выборе стать удачным завершением образа.

переглядів: 55
09:53

15 травня у міській раді Кропивницького відбувся конкурс під головуванням заступника міського голови Олександра Мосіна з визначення перевізників на міських маршрутах загального користування.

переглядів: 60
09:47

У Кропивницькому відбувся традиційний фестиваль ІТ-технологій Vesna-Soft. Його мета – стимулювати і підтримати молодь, яка обрала для себе саме цю сферу діяльності.

переглядів: 56
08:40

Ответы на самые волнующие вопросы для заёмщиков ― в интервью с ведущим специалистом компании «КЛТ КРЕДИТ»

переглядів: 58
1 2 3 »
pgt 1.85468 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua