МЕНЮ


14:18

За декілька днів наша країна відзначатиме День пам’яті та примирення й День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, який особливо пам’ятний для 1 285 кропивничан, які брали в ній участь. Одним з них є Володимир Черноскулов.

переглядів: 110
12:13

Сім мільйонів гривень на виконання природоохоронних, соціальних та інших робіт у Кропивницькому протягом 2017 – 2020 років передбачено у підписаному минулого року меморандумі про співпрацю між міською радою та шахтою «Інгульська», яка входить до складу державного підприємства «Схід–ГЗК».

переглядів: 818
12:12

Про це 3 травня на прес-конференції повідомив заступник міського голови Кропивницького Олександр Мосін. Посадовець також прокоментував ажіотаж навколо постанови Дніпропетровського апеляційного суду щодо скасування рішення міжвідомчої комісії з облаштування індивідуального опалення в обласному центрі.

переглядів: 110
12:12

У міській раді Кропивницького відбулось засідання робочої групи з розробки програми регенерації фортеці святої Єлисавети. У засіданні також взяли участь науковці, представники ЗМІ та громадських організацій міста.

переглядів: 114
12:10

Третє засідання дванадцятої сесії міської ради Кропивницького, що відбулося 26 квітня, було присвячено розгляду земельних питань.

переглядів: 700
12:08

Цього тижня закінчилася атестація посадових осіб міської ради Кропивницького. Наприкінці її перебігу голова атестаційної комісії секретар міської ради Андрій Табалов та начальник відділу кадрової роботи Світлана Балакірєва розповіли про особливості цього своєрідного екзаменування міських урядників.

переглядів: 808
12:08

Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фортечної районної у м. Кропивницькому ради інформує: уряд наприкінці квітня 2018 року зробив важливий крок на шляху до монетизації субсидій – вніс суттєві зміни до Положення про порядок призначення житлових субсидій.

переглядів: 124
12:07

З початку квітня в Україні розпочато перший етап медичної реформи, а саме вибір лікаря первинної медичної допомоги: люди мають підписати декларації із сімейним лікарем, терапевтом або педіатром.

переглядів: 97
12:01

Минулого тижня Федерація профспілок області визначила найкращих представників різних галузей господарства в рамках проекту «Майстри Кіровоградщини – 2018».

переглядів: 247
1 2 »
pgt 0.40573 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua