МЕНЮ


06:57

Члени виконавчого комітету дали дозвіл на ремонт котельні у селищі Новому.

переглядів: 140
06:57

Десять з дванадцяти закладів ресторанного господарства отримали дозволи на розташування літніх майданчиків для сезонної торгівлі на найближчих три роки. Таке рішення ухвалено на засіданні виконавчого комітету.

переглядів: 131
06:55

З ініціативи Асоціації польських журналістів України у Кропивницькому буде встановлено інформаційну дошку відомому письменнику польського походження, який народився в Єлисаветграді, Юрію Олеші.

переглядів: 118
06:54

22 травня питання підвищення тарифів на вивезення твердих побутових відходів вже вдруге винесли на розгляд виконавчого комітету міської ради Кропивницького.

переглядів: 150
06:51

Обласний монополіст з розподілу газу «Кіровоградгаз», контрольний пакет акцій якого належить державі, заплатив кількасот тисяч гривень судового збору, щоб здерти з тепловиків Кропивницького сотні мільйонів гривень. Вони винні вдвічі менше і навіть не йому – стверджують юристи та посадовці.

переглядів: 133
06:49

Водним об’єктам на території Кропивницького має приділятися постійна і належна увага. На цьому наголосив заступник міського голови Олександр Мосін на зустрічі з громадськістю і представниками засобів масової інформації, що відбулася учора. Обговоюрвали на ній питання розчищення русла Інгулу на ділянці від мосту по вулиці Київській до пішохідного містка на дитячому Ковалівському пляжі.

переглядів: 129
06:49

В обласному центрі розпочав роботу громадський патруль під грізною назвою «Пітбуль». Його мета – виявлення п’яних водіїв та попередження ДТП, що можуть через них статися.

переглядів: 152
06:48

Магазини секонд хенду та стокового одягу стали досить популярними серед українців. Такі торговельні заклади дедалі частіше відкриваються і в нашому місті. Чимало людей поспішає туди, щоб обрати дешеві товари – одяг, взуття тощо.

переглядів: 1345 / коментарі (1)
06:46

Представники Новоукраїнської, Маловисківської та Бобринецької об’єднаних територіальних громад (ОТГ), які є партнерами Програми DOBRE, протягом 14–15 травня навчалися визначати пріоритетні проекти місцевого економічного розвитку для своїх ОТГ та розробляти покроковий план реалізації цих проектів на практичному семінарі Програми DOBRE «Знай свою громаду!».

переглядів: 115
« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
pgt 0.82912 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua