МЕНЮ


17:32

В современном мире мода постоянно изменяется, что затрагивает и женские комбинезоны. В новом сезоне дизайнеры и стилисты рекомендуют использовать разные фасоны.

переглядів: 1327
12:56

Основным преимуществом современных новостных платформ является доступность. В отличие от телевизионных и радиоканалов они обеспечивают возможность читать и смотреть обзоры.

переглядів: 857
11:44

Для сільськогосподарського обладнання однією із найголовніших характеристик є надійність. Але навіть сучасні прилади із зносостійких матеріалів потребують ремонту. Доїльні апарати у цьому випадку на стали винятком. Більше того, деякі деталі вакуумної установки і соскову гуму необхідно змінювати з періодичністю 1-2 рази на рік.

переглядів: 1944
18:01

Фляжка стала излюбленным аксессуаром для тех, кто отдает предпочтение алкогольным напиткам. Обычно такие вещицы носят с собой настоящие ценители. Они как нельзя лучше показывают статус хозяина и его стиль. Фляги удобны тем, что они компактны, в них можно хранить небольшое количество напитка.

переглядів: 1131
17:55

Придбання нерухомості завжди пов'язане з позитивними емоціями. Але дуже важливо в цих радісних клопотах не забути перевірити «чистоту» свого нового будинку, що допоможе уникнути безлічі різних проблем. Розберемося, які документи повинні представити сторони при укладенні угоди, як їх перевірити та що зробити, щоб максимально знизити ризик шахрайства.

переглядів: 928
12:01

Гроза — це атмосферне явище, що пов’язане з розвитком потужних купчасто-дощових хмар, що супроводжується багаторазовими електричними розрядами між хмарами і земною поверхнею, звуковими явищами, сильними опадами, нерідко з градом. Найбільшу небезпеку для людини під час грози становить можливість ураження атмосферним електричним розрядом (блискавкою).

переглядів: 1155
10:41

Тканевые жалюзи привлекают продвинутых покупателей своей практичностью и красотой, разнообразием и возможностями.

переглядів: 968
13:07

В обласному центрі триває поповнення парку комунального пасажирського транспорту: КП «Електротранс» придбало за кошти міського бюджету десять автобусів середньої пасажиромісткості МАЗ-206.

переглядів: 1079
12:59

Реформу управління житловим фондом у Кропивницькому необхідно довести до логічного завершення: управляючі компанії повинні запрацювати на повну силу. На цьому наголосив міський голова Андрій Райкович на апаратній нараді у понеділок.

переглядів: 1459
1 2 3 »
pgt 0.34235 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua