МЕНЮ


12:01

Гроза — це атмосферне явище, що пов’язане з розвитком потужних купчасто-дощових хмар, що супроводжується багаторазовими електричними розрядами між хмарами і земною поверхнею, звуковими явищами, сильними опадами, нерідко з градом. Найбільшу небезпеку для людини під час грози становить можливість ураження атмосферним електричним розрядом (блискавкою).

переглядів: 63
10:41

Тканевые жалюзи привлекают продвинутых покупателей своей практичностью и красотой, разнообразием и возможностями.

переглядів: 39
13:07

В обласному центрі триває поповнення парку комунального пасажирського транспорту: КП «Електротранс» придбало за кошти міського бюджету десять автобусів середньої пасажиромісткості МАЗ-206.

переглядів: 75
12:59

Реформу управління житловим фондом у Кропивницькому необхідно довести до логічного завершення: управляючі компанії повинні запрацювати на повну силу. На цьому наголосив міський голова Андрій Райкович на апаратній нараді у понеділок.

переглядів: 173
12:56

У Кропивницькому об’єкти капітальних та поточних ремонтів на прибудинкових територіях приймуть лише після того, як на них буде наведено лад, зокрема вивезено будівельне сміття. На цьому наголосив начальник головного управління житлово-комунального господарства міськради Віктор Кухаренко на нараді з керівниками підприємств ЖКГ.

переглядів: 85 / коментарі (2)
12:03

Определение понятия корпоративная спецодежда, ее назначение и влияние на развитие компании.

переглядів: 62
17:52

Покупая домой матрас, человек часто становится заложником своих личных и общепринятых предрассудков и ложных ориентиров.

переглядів: 97
08:51

Мудрі люди, наставляючи на життя молодь, завжди казали: «Щоб не було, не впадайте у відчай, йдіть до мети твердим кроком, не зупиняючись, не розчаровуючись.

переглядів: 154
08:49

Алергія на сонце, або сонячний дерматит (фотодерматит, фотодерматоз), — зовсім не рідкісне явище. Близько 20 % людей у всьому світі стикаються із цим захворюванням.
Сонячний дерматит може проявлятися по-різному.

переглядів: 74
1 2 »
pgt 0.77803 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua