МЕНЮ


13:03

Два дні поспіль (5 і 6 червня) тривало четверте засідання 12-ї сесії міської ради Кропивницького. Депутати попрацювали плідно, прийнявши низку важливих для громади рішень.

переглядів: 121
13:02

У понеділок на апаратній нараді міський голова Андрій Райкович висловив незадоволення санітарним станом парків Кропивницького. Разом із тим він відзначив кропивничан, які у рамках проекту «Екологічний патруль» прибрали вулицю Лісопаркову та прибудинкову територію на Лелеківці.

переглядів: 298
11:53

Наша національна гривня вважається однією із самих найкрасивіших і гармонійних валют в усьому світі.

переглядів: 129
20:22

Компания «Аи Би Джи» реализует водостойкую фанеру ФК разных сортов в городе Киев в розницу и оптом. Возможна доставка по области и Украине.

переглядів: 175
12:11

Ботулізм — це отруєння ботулінічним токсином, який накопичується в зіпсованих продуктах. В Україні протягом року в середньому трапляються 58 –172 випадки ботулізму. Якщо порівнювати з країнами Європейського союзу, то в нас — найгірша ситуація. Адже серед усіх країн ЄС протягом року трапляється близько 200 випадків, найбільше у Литві та Польщі.

переглядів: 155
11:16

Необходимое снаряжение для снорклинга: маска, трубка, ласты, жилет. Основные преимущества использования полнолицевой маски для погружения в воду: удобство, широкий угол обзора, нет запотевания

переглядів: 151
09:40

Сегодня одним из популярных стройматериалов является кирпич. Он используется в строительстве многоэтажных зданий, ограждений, хозяйственных строений и для подготовки фундамента. Также такой материал используется для облицовки фасадных частей и строительства печей. Такая популярность обусловлена хорошими эксплуатационными параметрами и разнообразием блоков. Но в таком огромном ассортименте может растеряться даже опытный строитель. Поэтому прежде чем покупать кирпич нужно разобраться с продукцией, представленной на рынке.

переглядів: 197
08:04

Стильное постельное белье – подарок на любой случай

Семейное постельное белье можно приобрести себе лично или в качестве подарка родственникам или друзьям. Оно может быть изготовлено из различных материалов.


переглядів: 165
« 1 2
pgt 0.86042 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua