МЕНЮ


07:42

Наприкінці минулого тижня, 26 і 27 травня, у Кропивницькому під патронатом міського голови Андрія Райковича пройшов перший фестиваль-конкурс вокалістів «Голос весни», який засвідчив, що наше місто багате на талановитих самодіяльних і професійних співаків.

переглядів: 1
07:40

Третій рік поспіль у Кропивницькому відбувається муніципальний інвестиційний форум «TIME to INVEST». Двічі на рік в його рамках проводяться тематичні галузеві сесії. Чергова така сесія «Експорт як шлях до інвестицій» пройшла 30 травня у приміщенні обласного академічного музично-драматичного театру ім. М.Л. Кропивницького.

переглядів: 120
07:39

У міській раді Кропивницького відбулося засідання “круглого столу” під головуванням заступника міського голови Олександра Грабенка з представниками підприємств торгівлі, на якому обговорювався проект регуляторного акта щодо заборони продажу алкогольних та слабоалкогольних напоїв суб’єктами господарювання з 22.00 до 8.00 в межах міста.

переглядів: 138
07:39

З червня розпочинається відпочинок кропивницьких дітей пільгових категорій за рахунок міського бюджету у літніх оздоровчих таборах. Таку інформацію на прес-конференції озвучив начальник управління молоді та спорту міської ради Сергій Колодяжний.

переглядів: 130
07:38

Улітку лівобережну частину Кропивницького на добу – півтори відключать від води, оскільки реконструюватимуть водогін.

переглядів: 109
07:37

За результатами першого кварталу 2018 року кропивницьке КП “Електротранс” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу на краще підприємство міського електротранспорту в Україні у своїй підгрупі.

переглядів: 242
07:32

Хто з нас не купував молоко чи олію на стихійних ринках? Це ж і дешевше, ніж у супермаркеті, і є надія, що продукт – домашній, без хімії, більш поживний. Та насправді виграє покупець хіба-що тільки в ціні. Причому тільки тимчасово – лікування може обійтися значно дорожче.

переглядів: 124
07:31

Нині в Україні триває утворення об’єднаних територіальних громад (ОТГ) – адміністративно-територіальних одиниць, створюваних відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад». Чималій їх кількості сприяють стати на ноги й зміцнитися різноманітні фонди й програми.

переглядів: 147 / коментарі (2)
07:30

У середу в облдержадміністрації відбулось засідання Кіровоградського регіонального відділення Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» під головуванням міського голови Кропивницького Андрія Райковича, який очолив асоціацію торік.

переглядів: 120
1 2 »
pgt 0.33252 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua