МЕНЮ


12:56

Протягом святкового тижня перед Днем міста у Кропивницькому вулиці прикрашатимуть експозиції малюнків юних художників обласного центру. Про це домовлено на нараді, яку провів заступник міського голови Олександр Грабенко, з власниками зовнішніх рекламних носіїв.

переглядів: 173
12:55

Кропивничани відтепер мають можливість долучитися до вибору першочерговості реконструкції міських парків: Ковалівського чи Перемоги (міський сад).

переглядів: 100
12:54

Четвертого червня сотні кропивничан прийшли на Алею почесних воїнських поховань Рівненського кладовища, щоб вшанувати і провести в останню путь воїна-земляка учасника АТО Миколу Метлинського.

переглядів: 148
12:53

31 травня в обласному центрі вшанували пам’ять загиблого учасника АТО Івана Маркова. У цей день йому виповнилося б 25 років.

переглядів: 86
12:52

Начальник управління Державної служби надзвичайних ситуацій в області Віталій Миронюк відзначив грамотою У ДСНС України в області Олександра Опару – чоловіка, який виявив рішучість та особисту відвагу при рятуванні дитини.

переглядів: 126
12:51

Ну, ось і завершився 21-й фестиваль камерної і симфонічної музики «Травневі музичні зустрічі». І, трохи перефразувавши директора обласної філармонії Миколу Кравченка, я кажу: а ми вже почали чекати фестиваль 22-й! Без жартів! Бо з тих пір, як пролунали фанфари першого фестивалю, я не пропустила жодного з них. Правда, в останні роки доводиться вдаватися до вибірковості. Та то таке.

переглядів: 105
12:49

Кропивницький народний аматорський хор «Ветеран» відзначає своє тридцятиріччя. Його створили при Будинку офіцерів місцевого гарнізону у травні 1988 року з ініціативи інструктора з культурно-масової та художньої роботи Катерини Безніщенко.

переглядів: 147 / коментарі (1)
12:48

Під цим гаслом 2 червня на Козачому острові в Кропивницькому пройшло свято до Дня захисту дітей, організоване командою депутатів та активістів міської організації ВО «Батьківщина». Більше чотирьох тисяч дітей з усього міста із задоволенням смакували морозивом та знаходили заняття до душі.

переглядів: 90
12:46

Днями у видавництві «Імекс-ЛТД» побачив світ подарунковий комплект листівок «Легенди нашого міста», до якого входять 16 фотографій Кропивницького та його мешканців, зі зворотного боку яких записано легенди, пов’язані із зображеннями.

переглядів: 111
« 1 2 3 »
pgt 0.3725 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua