МЕНЮ


14:01

Ремонт у навчальних та в інших бюджетних закладах Кропивницького перебуває під пильним контролем міського голови Андрія Райковича.

переглядів: 13
13:55

10 серпня на маршрути Кропивницького виїдуть нові автобуси середньої місткості. Про це на прес-конференції повідомив начальник управління розвитку транспорту і зв’язку міськради Олександр Вергун.

переглядів: 26
13:50

На цьому тижні в рамках прес-туру група журналістів Кропивницького з метою висвітлення результатів співпраці служби зайнятості Кіровоградщини з роботодавцями відвідала ТОВ «Швейне виробництво «Мрія Є».

переглядів: 94 / коментарі (1)
13:43

Представлені на конкурс 14 проектів памʼятника Героям Майдану, який буде встановлено на одноіменній площі Кропивницького, розглянули члени журі конкурсу на кращу пропозицію оновлення громадського простору площі Героїв Майдану з меморіалізацією подій Революції Гідності.

переглядів: 31
12:44

Использование кроссовок в качестве ежедневной обуви – отличное решение многих проблем. На сегодняшний день кроссовки и в самом деле обладают целым рядом технических и технологических преимуществ. Это обувь, которая обеспечит Вам лекость, комфорт и практичность в любой ситуации. Единственное что нужно знать – то, как правильно выбрать модель для ежедневной носки. Очень многие люди обожают использовать данный тип обуви каждый день.

переглядів: 11
12:12

Как показывает практика, большинство украинцев предпочитают орехи и семечки, и все еще не перешли на предложенную альтернативу из чипсов и попкорна. Это правильный подход, поскольку данная продукция является более полезной, в ней много масел и микроэлементов, которые положительно влияют на весь организм в целом. Орехи и семечки содержат в себе кладезь калорий, поэтому они способны заменить полноценный обед или ужин. В некоторых случаях их используют при похудении, в отдельных диетах.

переглядів: 13
17:47

Щоб усвідомити шлях творчої людини, необхідно вивчити його історію життя, - автобіографію. Ця особистість впевнено крокує в ногу з часом, його творіння являють собою твори мистецтва, які мотивують до розвитку, досконалості, пізнання світу.

переглядів: 35
09:20

Если вы решили украсить детский праздник, организованный в честь своего именинника, яркой фотозоной, для начала определитесь с ее темой для этого Вам поможет интернет магазин. Именно от нее зависит, насколько востребованным место для съемки будет у гостей. И здесь стоит учитывать несколько важных критериев.

переглядів: 51
10:13

Відтепер колишнім воїнам АТО надаватимуть допомогу
психологи-реабілітологи.

переглядів: 53
1 2 3 »
pgt 0.76348 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua