МЕНЮ


09:33

На багатьох вулицях Кропивницького зараз активно ремонтується дорожнє покриття: на Чорновола, Короленка, Сиваській, Преображенській та інших гуркотить дорожня техніка, працюють робітники – знімається старий шар асфальту, встановлюються бордюри, облаштовуються каналізаційні люки..

переглядів: 141
09:31

Свого часу я не могла скористатися запрошенням директора театру імені Кропивницького Володимира Єфімова і побувати на прем’єрі нової вистави «Севільські заручини» (режисер – Євген Курман). І ось перед самим закриттям сезону сказала собі: «Час настав» й вирушила на останню в нинішньому сезоні виставу «Севільських заручин». І не прогадала.

переглядів: 102
09:28

На вулиці Степняка-Кравчинського в Кропивницькому триває будівництво каналізаційної системи для кількох багатоквартирних будинків. З моменту їх зведення (а це майже шість десятиліть тому) тут центрального водовідведення не було.

переглядів: 186
09:24

У приміщенні школи №29 волонтери Кропивницького презентували громадськості та журналістам центр соціальної адаптації для ветеранів АТО “Смайл”. Головна мета центру – допомогти військовим адаптуватись до життя у мирних умовах та реалізувати себе.

переглядів: 85
09:23

14 червня дружина Президента України Марина Порошенко провела прес-конференцію із регіональними та всеукраїнськими мас-медіа, де поділилась враженнями від робочої поїздки по Кіровоградській області в квітні.

переглядів: 121
09:22

Розвиток міського комунального пасажирського транспорту в Кропивницькому не обмежиться придбанням останньої партії автобусів середньої місткості для КП «Електротранс».

переглядів: 117
pgt 0.53652 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua