МЕНЮ


09:46

Утворення нових об’єднаних територіальних громад (ОТГ), що зараз триває в Україні, відбувається як за фінансової й організаційної підтримки держави, так й іноземних донорів, одним з яких є програма Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

переглядів: 220
09:44

В обласному центрі почали встановлювати туристично-інформаційні вказівники. Ідея їх створення належить Маріанні Соловйовій, яка подала відповідний проект на участь у “Громадському бюджеті-2018".

переглядів: 146
09:43

В області у зв’язку з припиненням діяльності підприємства «Дніпро-Азот» закінчується рідкий хлор для дезінфекції питної води. Подібна ситуація – по всій Україні.

переглядів: 168
09:35

На одному з корпусів лікарні святої Анни в Кропивницькому 9 липня представниці асоціації жінок України «Дія» відкрили меморіальну дошку засновниці цього закладу відомій меценатці Ганні Дмитрян. У заході взяв участь секретар міської ради Андрій Табалов.

переглядів: 207
09:33

Два роки тому з ініціативи міського голови Андрія Райковича було започатковано акцію вшанування українських народних традицій.

переглядів: 150
« 1 2
pgt 0.461 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua