МЕНЮ


14:01

Ремонт у навчальних та в інших бюджетних закладах Кропивницького перебуває під пильним контролем міського голови Андрія Райковича.

переглядів: 1085
13:59

Провокації та маніпулювання людьми у передвиборчій боротьбі, що вже почалася, чи нагальні питання громади, які мають бути почуті та вирішені – про те, чого більше у найгарячіших комунальних скандалах Кропивницького навколо вбитих собак, спиляних дерев та фірмових магазинів м’ясокомбінату «Ятрань», говоримо з міським головою Андрієм Райковичем.

переглядів: 779 / коментарі (2)
13:55

10 серпня на маршрути Кропивницького виїдуть нові автобуси середньої місткості. Про це на прес-конференції повідомив начальник управління розвитку транспорту і зв’язку міськради Олександр Вергун.

переглядів: 846
13:50

На цьому тижні в рамках прес-туру група журналістів Кропивницького з метою висвітлення результатів співпраці служби зайнятості Кіровоградщини з роботодавцями відвідала ТОВ «Швейне виробництво «Мрія Є».

переглядів: 1333 / коментарі (1)
13:45

Uzbekistan is a country with a huge variety of natural conditions. There are many stormy rivers here, the waterless desert Kyzyl-Kum, the drying sea-lake Aral; there are flat, like a table, plains and high mountains wildly piled up to the sky.

переглядів: 1124
13:43

Представлені на конкурс 14 проектів памʼятника Героям Майдану, який буде встановлено на одноіменній площі Кропивницького, розглянули члени журі конкурсу на кращу пропозицію оновлення громадського простору площі Героїв Майдану з меморіалізацією подій Революції Гідності.

переглядів: 768
12:44

Использование кроссовок в качестве ежедневной обуви – отличное решение многих проблем. На сегодняшний день кроссовки и в самом деле обладают целым рядом технических и технологических преимуществ. Это обувь, которая обеспечит Вам лекость, комфорт и практичность в любой ситуации. Единственное что нужно знать – то, как правильно выбрать модель для ежедневной носки. Очень многие люди обожают использовать данный тип обуви каждый день.

переглядів: 703
12:12

Как показывает практика, большинство украинцев предпочитают орехи и семечки, и все еще не перешли на предложенную альтернативу из чипсов и попкорна. Это правильный подход, поскольку данная продукция является более полезной, в ней много масел и микроэлементов, которые положительно влияют на весь организм в целом. Орехи и семечки содержат в себе кладезь калорий, поэтому они способны заменить полноценный обед или ужин. В некоторых случаях их используют при похудении, в отдельных диетах.

переглядів: 645
pgt 0.32153 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua