МЕНЮ


09:59

У Кропивницькому зареєстрували перший випадок захворювання на малярію. Про це повідомила заступник начальника обласного лабораторного центру Надія Оперчук.

переглядів: 298
09:51

На минулому тижні на кір захворіли вісім мешканців Долинського району, із яких троє дітей. Двом дітям з Новоукраїнського району поставлено такий же діагноз та двом дорослим – з Новгородківського та Бобринецького.

переглядів: 745
09:46

Утворення нових об’єднаних територіальних громад (ОТГ), що зараз триває в Україні, відбувається як за фінансової й організаційної підтримки держави, так й іноземних донорів, одним з яких є програма Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

переглядів: 283
09:44

В обласному центрі почали встановлювати туристично-інформаційні вказівники. Ідея їх створення належить Маріанні Соловйовій, яка подала відповідний проект на участь у “Громадському бюджеті-2018".

переглядів: 206
09:43

В області у зв’язку з припиненням діяльності підприємства «Дніпро-Азот» закінчується рідкий хлор для дезінфекції питної води. Подібна ситуація – по всій Україні.

переглядів: 232
09:35

На одному з корпусів лікарні святої Анни в Кропивницькому 9 липня представниці асоціації жінок України «Дія» відкрили меморіальну дошку засновниці цього закладу відомій меценатці Ганні Дмитрян. У заході взяв участь секретар міської ради Андрій Табалов.

переглядів: 311
09:33

Два роки тому з ініціативи міського голови Андрія Райковича було започатковано акцію вшанування українських народних традицій.

переглядів: 223
09:33

На багатьох вулицях Кропивницького зараз активно ремонтується дорожнє покриття: на Чорновола, Короленка, Сиваській, Преображенській та інших гуркотить дорожня техніка, працюють робітники – знімається старий шар асфальту, встановлюються бордюри, облаштовуються каналізаційні люки..

переглядів: 357
09:31

Свого часу я не могла скористатися запрошенням директора театру імені Кропивницького Володимира Єфімова і побувати на прем’єрі нової вистави «Севільські заручини» (режисер – Євген Курман). І ось перед самим закриттям сезону сказала собі: «Час настав» й вирушила на останню в нинішньому сезоні виставу «Севільських заручин». І не прогадала.

переглядів: 321
« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
pgt 0.34595 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua