МЕНЮ


09:28

На вулиці Степняка-Кравчинського в Кропивницькому триває будівництво каналізаційної системи для кількох багатоквартирних будинків. З моменту їх зведення (а це майже шість десятиліть тому) тут центрального водовідведення не було.

переглядів: 416
09:24

У приміщенні школи №29 волонтери Кропивницького презентували громадськості та журналістам центр соціальної адаптації для ветеранів АТО “Смайл”. Головна мета центру – допомогти військовим адаптуватись до життя у мирних умовах та реалізувати себе.

переглядів: 220
09:23

14 червня дружина Президента України Марина Порошенко провела прес-конференцію із регіональними та всеукраїнськими мас-медіа, де поділилась враженнями від робочої поїздки по Кіровоградській області в квітні.

переглядів: 247
09:22

Розвиток міського комунального пасажирського транспорту в Кропивницькому не обмежиться придбанням останньої партії автобусів середньої місткості для КП «Електротранс».

переглядів: 237
11:07

Масове отруєння собак є чітко спланованою провокацією й має визначену мету – роздмухати конфлікт між кропивничанами і міською владою. На цьому наголосив міський голова Андрій Райкович під час спілкування з учасниками акції «30 хвилин мовчання», спрямованої проти жорстокого вбивства тварин.

переглядів: 871
11:05

Десятьма автобусами МАЗ-206 середньої місткості – на 27 сидячих та 45 стоячих пасажирів поповнився транспортний парк комунального підприємства «Електротранс» у Кропивницькому.

переглядів: 855
11:04

ТОВ «Екостайл», яке вивозить тверді побутові відходи у Кропивницькому, встановило перших три контейнери для збору сухих відходів за двокомпонентною системою.
Суть двокомпонентного збору ТПВ полягає у розділенні органіки (залишків їжі та продуктів харчування) і сухих відходів (папір, пластик, скло, бляшанки).

переглядів: 287
11:03

Усі зупинки громадського транспорту в Кропивницькому слід обстежиити і проінвентаризувати. Таке доручення міський голова Андрій Райкович дав місяць тому, а у понеділок на апаратній нараді звернув увагу виконавців на необхідність швидшого їх благоустрою.

переглядів: 271
11:01

У Кропивницькому активізувався ремонт доріг. На це звернув увагу міський голова Андрій Райкович на апаратній нараді у понеділок.

переглядів: 817
« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
pgt 0.33661 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua