МЕНЮ


10:52

Представники засобів масової інформації з декількох областей України, в яких діє програма DOBRE, на початку минулого тижня, 20–21 серпня, за сприяння Українського кризового медіа-центру та названої програми побували в її двох підопічних – Старосалтівській та Мереф’янській об’єднаних територіальних громадах (ОТГ), що на Харківщині.

переглядів: 123 / коментарі (19)
10:49

– Знаєте, коли Тоня (народна артистка України Антоніна Червінська, художній керівник театру музики, пісні і танцю «Зоряни») сказала, що їдете до Туреччини на фестиваль, я подумала: «Щастить же! Море, пісні, емоції…» А тут зранку до вечора: корупція, тарифи, реформи.., – говорила я своєму співрозмовникові – директорові обласної філармонії Миколі Кравченку, котрий повернувся із цієї самої Туреччини.

переглядів: 102
10:36

На Театральній площі 29 серпня відбулося врочисте відкриття Національного мистецького фестивалю “Кропивницький-2018”.

переглядів: 100
10:34

На Кіровоградщині шукають 16-річну Діану Хріненко. Вона зникла за загадкових обставин у День Незалежності України (про це розповіли в програмі «ТСН»).

переглядів: 206
10:28

Відзначення Дня Незалежності України в нашому місті розпочалося з покладання квітів до пам’ятника українському державному діячеві та письменникові Володимирові Винниченку, а продовжилося в обласному академічному українському музично-драматичному театрі імені Марка Кропивницького, на вулицях та майданах обласного центру, зокрема перед його міською радою.

переглядів: 97
« 1 2
pgt 0.42239 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua