МЕНЮ


13:06

Спеціалізована інспекція міської ради Кропивницького в межах своїх повноважень продовжує здійснювати рейдові перевірки щодо дотримання правил благоустрою в обласному центрі.

переглядів: 147
13:06

На прес-конференції в міській раді начальник управління апарату міської ради Людмила Масло та регіональний координатор ініціативи «Активна громада» ВГО «Інститут Республіка» Анатолій Стоян розповіли, як депутати міської ради Кропивницького оприлюднюють звіти за результатами своєї діяльності.

переглядів: 79
13:05

Міська рада міста Кропивницького спільно з Клубом рестораторів обласного центру 28 вересня проведуть галузеву сесію «Ресторанний та готельний бізнес: індустрія гостинності» Муніципального інвестиційного форуму TIME to INVEST.

переглядів: 76
13:04

Уже незабаром прийде перше вересня, коли діти підуть до школи. Зараз саме вчасно нагадати батькам, як правильно підібрати одяг, зокрема шкільну форму та ранець, щоб ця продукція не погіршила стан здоров’я школярів. Ось що радять фахівці Кіровоградського обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров’я України.

переглядів: 74
13:03

У межах інформаційної кампанії «До школи», яку проводить Міністерство охорони здоров’я України до початку навчального року, лабораторний центр МОЗ нагадує батькам про основні заходи профілактики інфекційних захворювань.
Готуючи дитину у школу, особливо першокласників, треба нагадати дитині про основні правила особистої гігієни.

переглядів: 77
13:03

Як повідомляє сайт МОЗ, загалом регіони отримають 400 тисяч доз інактивованої вакцини для профілактики поліомієліту. Наказ про розподіл препарату вже підписано.

переглядів: 93
13:02

Минулого тижня з діагнозом отруєння грибами до медичного закладу була госпіталізована 42-річна мешканка села Аджамки Кіровоградського району.

переглядів: 96
13:00

Осінній призов 2018 року триватиме з жовтня по листопад, точні дати стануть відомими пізніше. Про це сайту CBN розповів військовий комісар Кропивницького полковник Владислав Зуєв.

переглядів: 239
12:59

У селі Протопопівці на вулиці знайшли тіло 79-річної місцевої жительки. Обличчя жінки було понівечене.

переглядів: 94
« 1 2 3 4 5 ... 9 10 11 »
pgt 0.45973 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua