МЕНЮ


10:54

У Кропивницькому міська влада планує придбати п’ять тролейбусів з автономним ходом. Крім того, буде закуплено транспортні засоби для обслуговування людей з обмеженими фізичними можливостями.

переглядів: 367
10:53

Першим лауреатом міської художньої премії ім. Б. Вінтенка став відомий у Кропивницькому скульптор, член Національної спілки художників України Віктор Френчко. Нагородили переможця конкурсу перед початком восьмого засідання 12 сесії міської ради, яке відбулося вчора, шостого вересня. Нагороду та грошову премію вручали міський голова Андрій Райкович та секретар міської ради Андрій Табалов.

переглядів: 72
10:52

Цьогоріч у міському бюджеті для розвитку освіти передбачено майже 900 мільйонів гривень, тож школи, дошкільні заклади – пріоритети в діяльності міської влади, наголосив Андрій Райкович. А тому збирати кошти з батьків учнів у школах Кропивницького заборонено в будь-якому вигляді.

переглядів: 309 / коментарі (1)
10:46

Минулого тижня в підвальному приміщенні міської ради Кропивницького почала диміти щитова.

переглядів: 84
10:46

Секретар міської ради Андрій Табалов під час апаратної наради розповів, що в міській раді Кропивницького триває пошук юридичного вирішення можливості передачі земельних ділянок у власність ОСББ.

переглядів: 90
10:45

Україна майже повністю перейшла на цифровий формат телебачення. На Кіровоградщині у зв’язку із цим чимало людей лишилися без «вікна у світ», бо не мають коштів на спеціальні приймачі Т2 до телевізорів. Особливо це актуально для людей похилого віку, самотніх, тяжко хворих.

переглядів: 97
10:44

У переддень апаратної наради очільник Кропивницького перевірив санітарний стан всіх в’їздів до нього. У межах міста відносно чисто, викошено траву й бур’яни, розповів він. А от за межами міста – хащі амброзії та іншого бур’яну.

переглядів: 75
10:43

Пакунки з необхідними речами для перших місяців життя дитини в область надійдуть протягом вересня. Про це повідомила заступник директора обласного департаменту соцзахисту населення облдержадміністрації Надія Кримська.

переглядів: 101
10:41

Мати чотирирічного хлопчика з Новоукраїнського району, який потрапив до лікарні виснаженим від голоду, і трьох доньок, які теж перебувають зараз на лікуванні, десять років тому вже була позбавлена батьківських прав, коли в неї відібрали трьох дітей через недогляд.

переглядів: 108
1 2 »
pgt 1.42653 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua