МЕНЮ


10:54

У Кропивницькому міська влада планує придбати п’ять тролейбусів з автономним ходом. Крім того, буде закуплено транспортні засоби для обслуговування людей з обмеженими фізичними можливостями.

переглядів: 587
10:53

Першим лауреатом міської художньої премії ім. Б. Вінтенка став відомий у Кропивницькому скульптор, член Національної спілки художників України Віктор Френчко. Нагородили переможця конкурсу перед початком восьмого засідання 12 сесії міської ради, яке відбулося вчора, шостого вересня. Нагороду та грошову премію вручали міський голова Андрій Райкович та секретар міської ради Андрій Табалов.

переглядів: 173
10:52

Цьогоріч у міському бюджеті для розвитку освіти передбачено майже 900 мільйонів гривень, тож школи, дошкільні заклади – пріоритети в діяльності міської влади, наголосив Андрій Райкович. А тому збирати кошти з батьків учнів у школах Кропивницького заборонено в будь-якому вигляді.

переглядів: 512 / коментарі (1)
10:46

Минулого тижня в підвальному приміщенні міської ради Кропивницького почала диміти щитова.

переглядів: 170
10:46

Секретар міської ради Андрій Табалов під час апаратної наради розповів, що в міській раді Кропивницького триває пошук юридичного вирішення можливості передачі земельних ділянок у власність ОСББ.

переглядів: 166
10:45

Україна майже повністю перейшла на цифровий формат телебачення. На Кіровоградщині у зв’язку із цим чимало людей лишилися без «вікна у світ», бо не мають коштів на спеціальні приймачі Т2 до телевізорів. Особливо це актуально для людей похилого віку, самотніх, тяжко хворих.

переглядів: 202
10:44

У переддень апаратної наради очільник Кропивницького перевірив санітарний стан всіх в’їздів до нього. У межах міста відносно чисто, викошено траву й бур’яни, розповів він. А от за межами міста – хащі амброзії та іншого бур’яну.

переглядів: 155
10:43

Пакунки з необхідними речами для перших місяців життя дитини в область надійдуть протягом вересня. Про це повідомила заступник директора обласного департаменту соцзахисту населення облдержадміністрації Надія Кримська.

переглядів: 189
10:41

Мати чотирирічного хлопчика з Новоукраїнського району, який потрапив до лікарні виснаженим від голоду, і трьох доньок, які теж перебувають зараз на лікуванні, десять років тому вже була позбавлена батьківських прав, коли в неї відібрали трьох дітей через недогляд.

переглядів: 206
1 2 »
pgt 0.46887 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua