МЕНЮ


22:38

День міста Кропивницького минулої суботи пройшов видовищно, весело, з багатьма приємними сюрпризами й несподіванками. Однією з них став приїзд на наше загальне свято Президента України Петра Порошенка.

переглядів: 366
22:36

17 вересня в Україні відзначили День рятівника. У Кропивницькому з нагоди професійного свята відбулися урочистості в управлінні Державної служби надзвичайних ситуацій України в області.

переглядів: 252
22:35

На щовівторковій прес-конференції в міській раді начальник відділу з питань запобігання і виявлення корупції та взаємодії з правоохоронними та контрольними органами Олександр Шишко розповів про перебіг реалізації міської програми профілактики та протидії злочинності «Безпечне місто» на 2017 – 2020 роки.

переглядів: 236
22:35

Міський голова Кропивницького Андрій Райкович, директор КП “Електротранс” Олександр Луценко та директор відділу муніципальної та екологічної інфраструктури Європейського банку реконструкції і розвитку Сюзан Гоеранссон, яка прибула із Лондона, в центральному офісі ЄБРР в Києві підписали угоду про підготовку кредитного фінансування проекту для міста Кропивницький у сфері екологічного транспорту.

переглядів: 331
22:34

Місто Кропивницький має свою магію: перед його днем народження зазвичай збуваються найпотаємніші мрії жителів.

переглядів: 269
22:33

Дорожні служби Кропивницького мають бути готовими самостійно ремонтувати дорожнє покриття і робити дорожню розмітку. Відповідно, у місті має функціонувати комунальний асфальтовий завод.

переглядів: 241
22:32

Максимально інтегрувати колишню спеціалізовану медично-санітарну частину №19 в медичний простір Кропивницького доручив на апаратній нараді у понеділок начальнику управління охорони здоров’я міської ради Оксані Макарук міський голова Андрій Райкович.

переглядів: 360
22:31

У Кропивницькому цьогоріч розпочнеться будівництво шляхопроводу по провулку Об’їзному та арки на вулиці Левитського. На цьому на апаратній нараді у понеділок наголосив міський голова Андрій Райкович.

переглядів: 242
22:30

Реальна можливість зменшити чи принаймні контролювати суми у власних рахунках за тепло є у кропивничан, які живуть у 24,5 тисячі міських квартир. Але їм подекуди заважає ментальність – впевнений міський голова Андрій Райкович.

переглядів: 308
1 2 »
pgt 0.44922 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua