МЕНЮ


22:35

Міський голова Кропивницького Андрій Райкович, директор КП “Електротранс” Олександр Луценко та директор відділу муніципальної та екологічної інфраструктури Європейського банку реконструкції і розвитку Сюзан Гоеранссон, яка прибула із Лондона, в центральному офісі ЄБРР в Києві підписали угоду про підготовку кредитного фінансування проекту для міста Кропивницький у сфері екологічного транспорту.

переглядів: 249
22:34

Місто Кропивницький має свою магію: перед його днем народження зазвичай збуваються найпотаємніші мрії жителів.

переглядів: 215
22:33

Дорожні служби Кропивницького мають бути готовими самостійно ремонтувати дорожнє покриття і робити дорожню розмітку. Відповідно, у місті має функціонувати комунальний асфальтовий завод.

переглядів: 212
22:32

Максимально інтегрувати колишню спеціалізовану медично-санітарну частину №19 в медичний простір Кропивницького доручив на апаратній нараді у понеділок начальнику управління охорони здоров’я міської ради Оксані Макарук міський голова Андрій Райкович.

переглядів: 327
22:31

У Кропивницькому цьогоріч розпочнеться будівництво шляхопроводу по провулку Об’їзному та арки на вулиці Левитського. На цьому на апаратній нараді у понеділок наголосив міський голова Андрій Райкович.

переглядів: 212
22:30

Реальна можливість зменшити чи принаймні контролювати суми у власних рахунках за тепло є у кропивничан, які живуть у 24,5 тисячі міських квартир. Але їм подекуди заважає ментальність – впевнений міський голова Андрій Райкович.

переглядів: 262
22:29

Перший заступник гoлoви Націoнальнoї пoліції України В’ячеслав Амбрoськін 15 вересня прoвів нараду за результатами пoшуку Діани Хріненкo, яка зникла ще 24 серпня в селі Субoтці Знам’янськoгo райoну.
Прo це пoвідoмляє прес-служба ГУНП Кірoвoградськoї oбласті.

переглядів: 123
22:27

Депутат Новоукраїнської районної ради Олександр Мольченко вирошує гроші в соцмережах і пише смс в різні інстанції.

переглядів: 153
22:23

Заклади охорони здоров’я у Кропивницькому продовжують активно реконструюювати та ремонтувати за кошти з міського бюджету. Минулого тижня, зокрема, відбулось урочисте відкриття одpазу двох капітально відpемонтованих відділень пологового будинку №1: консеpвативної гінекології та консультативно-діагностичного.

переглядів: 109
« 1 2 3 4 5 6 »
pgt 0.41913 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua