МЕНЮ


10:46

Минулого тижня в підвальному приміщенні міської ради Кропивницького почала диміти щитова.

переглядів: 188
10:46

Секретар міської ради Андрій Табалов під час апаратної наради розповів, що в міській раді Кропивницького триває пошук юридичного вирішення можливості передачі земельних ділянок у власність ОСББ.

переглядів: 190
10:45

Україна майже повністю перейшла на цифровий формат телебачення. На Кіровоградщині у зв’язку із цим чимало людей лишилися без «вікна у світ», бо не мають коштів на спеціальні приймачі Т2 до телевізорів. Особливо це актуально для людей похилого віку, самотніх, тяжко хворих.

переглядів: 236
10:44

У переддень апаратної наради очільник Кропивницького перевірив санітарний стан всіх в’їздів до нього. У межах міста відносно чисто, викошено траву й бур’яни, розповів він. А от за межами міста – хащі амброзії та іншого бур’яну.

переглядів: 180
10:43

Пакунки з необхідними речами для перших місяців життя дитини в область надійдуть протягом вересня. Про це повідомила заступник директора обласного департаменту соцзахисту населення облдержадміністрації Надія Кримська.

переглядів: 213
10:41

Мати чотирирічного хлопчика з Новоукраїнського району, який потрапив до лікарні виснаженим від голоду, і трьох доньок, які теж перебувають зараз на лікуванні, десять років тому вже була позбавлена батьківських прав, коли в неї відібрали трьох дітей через недогляд.

переглядів: 240
10:41

За інформацією правоохоронних органів, у селі Суботці Знам’янського району за тиждень пошуків 16-річної Діани Хріненко правоохоронці та волонтери в хащах у посадці на території села знайшли рештки чоловіка. Імовірно того, що зник півроку тому.

переглядів: 866
10:38

Минулої суботи, першого вересня, у навчальних закладах Кропивницького розпочався новий навчальний рік.

переглядів: 161
10:35

У Кропивницькому, в художньо-меморіальному музеї О. Осмьоркіна, відкрито виставку «Квітуча Україна», яка презентує твори з музейної колекції «Сучасне українське образотворче мистецтво» і присвячена 80-річчю Національної спілки художників України.

переглядів: 124
« 1 2 3 4 5 6
pgt 0.44047 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua