МЕНЮ


10:51

Настання холодної погоди не стало для теплогенеруючих підприємств Кропивницького несподіванкою, вони технічно готові до початку опалювального сезону.

переглядів: 962
10:48

Міська влада Кропивницького встановлює в місті камери, які розпізнають обличчя та номери авто, виділяє мільйони з міського бюджету на підтримку правоохоронців, та сподівається на «адекватні дії професіоналів у погонах».
Ряд конкретних претензій до якості роботи цих професіоналів на зустрічі з керівництвом обласної поліції минулого тижня озвучив від імені городян міський голова Андрій Райкович.

переглядів: 886
10:47

Про це повідомив перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко на засіданні обласної ради з питань створення та забезпечення функціонування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

переглядів: 880
10:46

Якісна підготовка до опалювального сезону – нині в пріоритеті для міської влади Кропивницького.

переглядів: 729
10:45

Тема ремонту доріг у Кропивницькому сьогодні є однією з головних. Поки що погода дає можливість дорожникам ефективно виконувати свої обов’язки, але варто прискоритися. На цьому наголосив на апаратній нараді у понеділок міський голова Андрій Райкович.

переглядів: 706
10:44

З проханням благоустроїти алею Слави на Рівненському кладовищі в Кропивницькому, зокрема облаштувати тротуарні доріжки біля могил, звернулись до міського голови Андрія Райковича родичі загиблих воїнів АТО, могили яких тут знаходяться.

переглядів: 728
10:43

Найближчим часом до Кропивницького надійдуть ще п’ять нових тролейбусів з автономним ходом. Рухатись вони можуть як від електроліній, так і самостійно на відстань до 10 кілометрів. Про це на апаратній нараді повідомив міський голова Андрій Райкович.

переглядів: 719
10:39

Спільні зусилля мешканців будинку по вулиці Генерала Жадова, 30 і секретаря міської ради Кропивницького Андрія Табалова з наведення ладу на земельній ділянці із незавершеним будівництвом не були марними. Вже через місяць орендар землі виконав більшість вимог, висунутих громадянами на зустрічі.

переглядів: 853
10:37

У рамках реалізації проекту «Громадський бюджет» у Кропивницькому створили новий дитячо-спортивний ігровий майданчик на вулиці Юрія Коваленка.

переглядів: 861
1 2 3 4 5 6 7 »
pgt 0.29524 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua