МЕНЮ


19:03

Осенний отпуск в Карпатах – это лучшее место для семейного или романтического отдыха. В этот период сюда съезжаются также активные туристы и любители экстремальных видов спорта. Наплыв туристов после лета значительно меньше, а цены немного ниже.

переглядів: 20
11:24

У Кропивницькому триває реконструкція масштабного об’єкта – шляхопроводу по провулку Об’їзному. Влада суворо контролює, як виконуються роботи.

переглядів: 99
11:19

До головного управління Держпродспоживслужби України в Кіровоградській області надійшло звернення від споживачки, яка в магазині придбала масло «Селянське солодковершкове» з вмістом жиру 72,6 відсотка, але вдома засумнівалася в його якості.

переглядів: 97
11:13

Інколи суб’єкти господарювання запроваджують у приміщеннях торговельних об’єктів певні заборони, чим дивують споживачів. Йдеться, наприклад, про заборону входити до магазинів, супермаркетів, кафе відвідувачам з дитячими візочками: мовляв, їх потрібно залишати перед входом до торговельного залу.

переглядів: 104
10:58

Если в вашем гардеробе имеется это изделие, можете смело считать себя изысканной модницей. Меховые жилеты не сходят с подиумов уже несколько сезонов. Они удобны, легки, элегантны, комбинируются со многими вещами, согревают не хуже тёплого пальто.

переглядів: 122
11:12

Аналіз причин пожеж у жилому секторі свідчить, що винуватцями більшості з них є самі мешканці, які зневажають елементарними правилами пожежної безпеки.

переглядів: 179
11:33

Мостобудівники почали капітальний ремонт шляхопроводу по провулку Об’їзному.

переглядів: 225
11:21

У Кpопивницькому активізувалися вандали: цього разу вони понівечили інформаційну табличку на пам’ятнику «Пеpшому тpамваю», що по вулиці Двоpцовій. На цей факт звернув увагу патрульної поліції міський голова Андрій Райкович на апаратній наpаді у понеділок.

переглядів: 225
11:04

Дві найкращі пропозиції з 14 поданих проектів визначені конкурсною комісією для оновлення громадського простору площі Героїв Майдану у Кропивницькому. Про результати конкурсу на прес-конференції розповів начальник управління містобудування та архітектури Вадим Мездрін.

переглядів: 216
1 2 »
pgt 2.03964 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua