МЕНЮ


09:45

До головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області надійшло звернення від споживачки, яка в магазині придбала масло солодковершкове з вмістом жиру 73 відсотки, але вдома засумнівалася в його походженні.

переглядів: 243
09:34

Минулого тижня обласне управління СБУ повідомило про затримання в Гайворонському районі бойовика терористичної організації «ДНР». border=

переглядів: 270
20:50

Проводить перемены с пользой – девиз, ставший реальностью для Нежинской школы под номером 8 на Черниговщине. Нововведение получило кодовое название «Интересная перемена».

переглядів: 253
12:44

Выбрав домашние животное из семейства кошачьих, породы мейн-кун, важно четко знать особенности определения родословной. В противном случае можно купить просто дворовую кошку, но за большие деньги. Специалисты рекомендуют сотрудничать только со специализированными питомниками и клубам, способными предоставить соответствующие документы на животное. Это позволит приобрести настоящего представителя породы, соответствующего физическим стандартам, характеру и другим особенностям мейн-кун, что будет подтверждено документально.

переглядів: 248
09:37

З кожним днем стає дедалі холодніше, а при переохолодженні організм людини втрачає більше тепла, ніж виробляє.

переглядів: 331
09:17

Качественные пластиковые окна в Киеве по доступным ценам. Заказать окна ПВХ и получить гарантию на конструкцию. Обслуживание и собственное производство окон.

переглядів: 263
13:44

Лаконічність та мінімалізм – ось основні принципи мініатюрної смарт-квартири. Це сучасні тенденції мегаполісу, які диктує стрімкий темп життя. Як правило, в таких квартирах немає ні спальні, ні зони вітальні, просто в вечірні часи загальне приміщення трансформується в комфортне місце відпочинку.

переглядів: 456
12:39

Нажаль оплата послуг професіонала здатного запропонувати підходящу квартиру в оренду та скласти договір доступна не всім українцям. Тому люди намагаються уникати співпраці з посередниками забуваючи про неприємності, котрі очікують при зніманні житла. Тільки вивчивши всі доступні способи пошуку квартири, розібравшись в особливостях перевірки документів та юридичних тонкощах складання договору можна розраховувати на позитивний результат.

переглядів: 331
10:32

Для Новой украинской школы разрабатываются специальные программы, которые помогают улучшить систему образования и сделать ее более комфортной с первого класса.

переглядів: 332
« 1 2 3 4 5 »
pgt 0.43288 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua