МЕНЮ


14:50

Интернет-ресурс «Всеосвіта» предлагает Вашему вниманию уникальную разработку «Небесные тела Солнечной системы»! Отличный дизайн, высокое качество изображений, продуманность образцов – главные преимущество нашего творения! Подробнее ознакомиться с проектом «Небесные тела Солнечной системы» можно, пройдя по ссылке, указанной на странице сайта «Всеосвіта».

переглядів: 378
12:50

Люди виїжджають з Кропивницького, бо їм не затишно у місті, а допомогти йому «ожити» має, зокрема, розвиток будівництва та транспортної інфраструктури, вважає директор міського департаменту економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Андрій Паливода.

переглядів: 444
12:37

Уже традиційно мешканці Кущівки у Кропивницькому відзначають день мікрорайону разом зі святом Покрови Пресвятої Богородиці, Днем захисника України і Днем українського козацтва.

переглядів: 420
12:30

В Oлександрії 14 жoвтня дідусь застрелив свoгo сусіда.
Як пoвідoмили у сектoрі кoмунікації пoліції oбласті, місцевий мешканець посварився із сусідом у двoрі свoгo будинку. Коли словесні аргументи у нього вичерпалися, він просто вистрелив в опонента, для надійності – двічі.

переглядів: 363
19:03

Осенний отпуск в Карпатах – это лучшее место для семейного или романтического отдыха. В этот период сюда съезжаются также активные туристы и любители экстремальных видов спорта. Наплыв туристов после лета значительно меньше, а цены немного ниже.

переглядів: 484
11:24

У Кропивницькому триває реконструкція масштабного об’єкта – шляхопроводу по провулку Об’їзному. Влада суворо контролює, як виконуються роботи.

переглядів: 560
11:19

До головного управління Держпродспоживслужби України в Кіровоградській області надійшло звернення від споживачки, яка в магазині придбала масло «Селянське солодковершкове» з вмістом жиру 72,6 відсотка, але вдома засумнівалася в його якості.

переглядів: 514
11:13

Інколи суб’єкти господарювання запроваджують у приміщеннях торговельних об’єктів певні заборони, чим дивують споживачів. Йдеться, наприклад, про заборону входити до магазинів, супермаркетів, кафе відвідувачам з дитячими візочками: мовляв, їх потрібно залишати перед входом до торговельного залу.

переглядів: 434
10:58

Если в вашем гардеробе имеется это изделие, можете смело считать себя изысканной модницей. Меховые жилеты не сходят с подиумов уже несколько сезонов. Они удобны, легки, элегантны, комбинируются со многими вещами, согревают не хуже тёплого пальто.

переглядів: 547
« 1 2 3 4 5 »
pgt 0.39323 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua