МЕНЮ


11:12

Аналіз причин пожеж у жилому секторі свідчить, що винуватцями більшості з них є самі мешканці, які зневажають елементарними правилами пожежної безпеки.

переглядів: 549
11:33

Мостобудівники почали капітальний ремонт шляхопроводу по провулку Об’їзному.

переглядів: 611
11:21

У Кpопивницькому активізувалися вандали: цього разу вони понівечили інформаційну табличку на пам’ятнику «Пеpшому тpамваю», що по вулиці Двоpцовій. На цей факт звернув увагу патрульної поліції міський голова Андрій Райкович на апаратній наpаді у понеділок.

переглядів: 525
11:04

Дві найкращі пропозиції з 14 поданих проектів визначені конкурсною комісією для оновлення громадського простору площі Героїв Майдану у Кропивницькому. Про результати конкурсу на прес-конференції розповів начальник управління містобудування та архітектури Вадим Мездрін.

переглядів: 560
13:15

Более пяти лет назад в центральной части Броваров началось строительство огромного жилого комплекса «Лесной квартал». Сегодня, когда большая часть домов уже сдается в эксплуатацию, форумы недвижимости называют этот ЖК идеальным вариантом для тех, кто мечтает об уютной квартире комфорт-класса в современной новостройке в живописной и спокойной местности неподалеку от Киева.

переглядів: 419
16:51

Прежде чем выбрать светодиодные лампочки, следует тщательно изучить их основные характеристики, а также преимущества, чтобы точно понять, смогут ли они подойти для освещения. Такие изделия в несколько раз сокращают расход электроэнергии.

переглядів: 492
« 1 2 3 4 5
pgt 0.37709 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua