МЕНЮ


14:06

Купівля первинного житла, найважливіша та хвилююча подія в житті кожного українця. Багато сімей мріють оселитися в новому будинку з квартирами поліпшеного планування та надійними комунікаціями. Але часто піддавшись емоціям, люди роблять багато помилок. Щоб не помилитися з інвестиціями, важливо не тільки правильно вибрати квартиру, а й вивчити репутацію забудовника

переглядів: 665
17:02

На что обращать внимание, выбирая велосипед для ребенка. Разновидности, особенности и характеристики моделей.

переглядів: 655
14:47

Громадська організація Little Steps із задоволенням ділиться своїм досвідом щодо стилю життя ізраїльських родин, що мають дітей з Дюшена.

переглядів: 1344
13:22

Через ураження електричним струмом на залізницях України цьогоріч травмовано 26 осіб, із них 11 смертельно. Зокрема електротравм зазнали 10 дітей віком до 16 років, з яких 4 — зі смертельними наслідками.

переглядів: 633
13:05

Протягом п’ятого – шостого листопада в конференц-холі столичного готельного комплексу Ramada Encore пройшла дводенна інвестиційна конференція «Стратегічний розвиток та інвестиції» для представників об’єднаних територіальних громад (ОТГ), які є учасниками програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

переглядів: 580
15:28

Обеденный стол служит главным предметом в обустройстве обеденной зоны. За ним ежедневно собирается семья для завтраков и ужинов, поэтому в его выборе учитываются несколько факторов, которые и делают его главным акцентом в обустройстве кухни.

переглядів: 686
11:35

Высокие и точностные характеристики токарных станков позволяют использовать их для обработки металла. Они отличаются своей надежностью и долговечностью. Универсальное настольное оборудование имеет прямой привод, приводные инструменты, ЧПУ. С помощью современных устройств выполняют разные задачи.

переглядів: 614
11:27

Многие не обращают на дрессировку никакого внимания. Для других это своеобразное истязание животного. Профессионалы знают, что дрессировка полезна не только для владельца, но и в том числе для самого питомца.

переглядів: 590
11:49

Імунітет виконує в організмі неймовірно важливу роль — оберігає від інфекцій, вірусів і мікробів.

переглядів: 1162 / коментарі (1)
1 2 3 »
pgt 0.45395 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua