МЕНЮ


15:26

Из всех аксессуаров и девайсов, популярных в качестве подарка, лидирующие позиции традиционно принадлежат наручным часам. В наше время они утратили свою сугубо утилитарную функцию. Сейчас с помощью часов можно удачно дополнить любой образ, и найти изюминку в самом строгом дресс-коде.

переглядів: 15
11:04

У провулку Об’їзному в Кропивницькому нині триває капітальний ремонт шляхопроводу. Разом із цим керівництво обласного центру не забуває і про другий надважливий об’єкт транспортної інфраструктури – проїзд під залізничним полотном на вулиці Ельворті (так звана арка).

переглядів: 125
10:49

6 листопада близько 22.00 на вулиці Верхній Пермській у Кропивницькому, поблизу колишнього пивзаводу, вбили людину.

переглядів: 109
10:44

Під такою назвою в Кpопивницькому, в Центpі наpодної твоpчості, відкpили виставку, пpиуpочену до Всеукpаїнського дня пpацівників культуpи та аматоpів наpодного мистецтва.

переглядів: 110
19:10

Національна торговельна мережа здатна змінити на краще ситуацію в роздрібній торгівлі нашого регіону

переглядів: 539
10:18

Потребители быстро привыкли пользоваться беспроводной связью. Она более удобная, не требует установки проводов. Единую сетевую систему создают разными способами. К самому современному методу передачи связи относится технология Блютуз, инфракрасный порт или Wi-Fi. При использовании этих технологий, не нужно соединять компьютеры с помощью кабелей. Только беспроводная связь действует в ограниченном пространстве. Она имеет слабую защищенность, может быть взломана. Иногда сигнал бывает слабым. По этим причинам, многие люди продолжают использовать традиционное кабельное соединение. Никто его не сможет взломать и украсть. Подобная система создается с помощью сетевого кабеля.

переглядів: 148
10:02

Упродовж двох днів, 25 – 26 жовтня, у Кропивницькому (у приміщенні регіональної Торгово-промислової палати) Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) та міська рада обласного центру в межах українсько-німецького проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні» провели «Шосту Українську академію інтегрованого розвитку міст» за участі більше ста фахівців з України, Німеччини та Швейцарії на тему «Стала міська мобільність як складова частина інтегрованого планування розвитку міста».

переглядів: 199 / коментарі (4)
09:42

Кропивницький вступає у непросту фазу. Зима – на порозі, а з нею – складний опалювальний сезон, не підйомні для більшості населення тарифи, інші проблеми житлово-комунальної сфери, які потрібно вирішувати не завтра, а сьогодні, не відкладаючи. Редакція поставила єдине запитання кільком депутатам міської ради: «Яка, на вашу думку, найактуальніша проблема у місті і які шляхи її вирішення?»

переглядів: 526 / коментарі (1)
09:32

Правоохоронці уточнили, що людський череп знайшли в лісі на території Кіровоградського, а не Олександрівського району, біля села Підгайці.

переглядів: 216
1 2 »
pgt 1.64053 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua