МЕНЮ


10:40

В обласному театрі корифеїв зібралися найкращі працівники бібліотек, музеїв, музичних, танцювальних, художніх шкіл – люди, які своєю щоденною творчою працею, високим професіоналізмом підтверджують, що Кропивницький – культурне, креативне та творче місто.

переглядів: 495
10:05

У Кропивницькому вже третій рік поспіль з ініціативи міського голови Андрія Райковича капітально ремонтують шкільні спортивні зали. Цьогоріч оновили спортивний зал у школі-інтернаті – ліцеї «Сокіл». До кінця року також буде завершено ремонти у спортзалах гімназії № 9, шкіл «Мрія», № 12, 18 і 32, у малому спортзалі школи № 1.

переглядів: 426
10:02

Упродовж двох днів, 25 – 26 жовтня, у Кропивницькому (у приміщенні регіональної Торгово-промислової палати) Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) та міська рада обласного центру в межах українсько-німецького проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні» провели «Шосту Українську академію інтегрованого розвитку міст» за участі більше ста фахівців з України, Німеччини та Швейцарії на тему «Стала міська мобільність як складова частина інтегрованого планування розвитку міста».

переглядів: 732 / коментарі (4)
10:00

Стратегічними планами соціально-економічного розвитку Кропивницького, які ляжуть в основу формування міського бюджету на 2019 рік, поділилися міський голова Андрій Райкович та народний депутат України Костянтин Яриніч на спільному брифінгу 26 жовтня.

переглядів: 410 / коментарі (3)
09:59

Знищення амброзії в Кропивницькому є актуальним і важливим завданням для міської влади. На цьому наголосив секретар міської ради Андрій Табалов на апаратній нараді у понеділок.

переглядів: 398
09:58

У Кропивницькому жорсткіше контролюватимуть паліїв листя. На цьому наголосив міський голова Андрій Райкович на апаратній нараді у понеділок.

переглядів: 410
09:57

Найбільш ефективним методом профілактики грипу є вакцинація. На цьому наголосив міський голова Андрій Райкович на апаратній нараді в понеділок.

переглядів: 398
09:42

Кропивницький вступає у непросту фазу. Зима – на порозі, а з нею – складний опалювальний сезон, не підйомні для більшості населення тарифи, інші проблеми житлово-комунальної сфери, які потрібно вирішувати не завтра, а сьогодні, не відкладаючи. Редакція поставила єдине запитання кільком депутатам міської ради: «Яка, на вашу думку, найактуальніша проблема у місті і які шляхи її вирішення?»

переглядів: 1348 / коментарі (1)
09:39

Незабаром у Кропивницькому запрацює другий інклюзивно-ресурсний центр. Заклад фактично готовий: його створюють на базі ЗОШ № 29. Міський голова Андрій Райкович минулого тижня відвідав об’єкт, аби перевірити хід ремонту.

переглядів: 333
« 1 2 3 4 5 6 »
pgt 0.43848 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua