МЕНЮ


11:01

Понад дві з половиною тисячі робіт прислали діти з різних куточків держави, а саме 73 міст, на Всеукраїнський конкурс дитячих малюнків «Щаслива дитина – квітуча Україна», який вже четвертий рік поспіль проводить кропивницька галерея «Єлисаветград».

переглядів: 968
10:48

Однією з учасниць конкурсу «Посадовець року - 2018», який відбувся нещодавно в міській раді Кропивницького, у номінації «Спеціаліст року - 2018» була й головний спеціаліст – державний реєстратор відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Ольга Гончаренко. Вона гідно представила себе, а завдяки оригінальній відеопрезентації стала переможницею в номінації «Лідер онлайн-голосування в конкурсі «Посадовець року - 2018».

переглядів: 791
10:32

Минулої п’ятниці відбувся спільний звіт депутатів фракції партії “Наш край” та секретаря міської ради Кропивницького Андрія Табалова. У такому форматі депутати звітували вперше.

переглядів: 842
10:19

Комунальники Кропивницького протягом тижня звільняли місто від снігового полону, останні дві доби вже – у штатному режимі.

переглядів: 830
09:37

Єлисаветград недарма завжди вважали «філією» Одеси-мами. Та й було чого. Тисячі невидимих ниток – ділових, родинних, культурних – єднали обидва міста. Не винятком були й кримінальні зв’язки. І що цікаво, вони – особливо останні – ніколи ні при яких суспільних формаціях не обривалися. Можна що завгодно розповідати про «золоту епоху» миколо-олександрового правління, але вона була часом найбільшого розквіту злочинності.

переглядів: 879
18:38

Зимові свята у Кропивницькому традиційно розпочалися з акції «Прикрась ялинку зі святим Миколаєм».

переглядів: 898
17:52

Про те, що побудують на місці «пантер» в Кропивницькому, куди можна буде дістатись на бездротових тролейбусах і скільки їх буде, куди переїдуть кілька відділень центральної міської лікарні та про інші новини вже наступного року – з вуст міського голови Андрія Райковича.

переглядів: 892
17:10

Регулювання тарифів на послуги пасажирського транспорту в Кропивницькому здійснюватиме організатор пасажирських перевезень – управління розвитку транспорту та зв’язку міської ради. Відповідне рішення прийняв виконавчий комітет міської ради Кропивницького 18 грудня.

переглядів: 880 / коментарі (1)
16:51

На невідкладному прийнятті депутатами міської ради тимчасового порядку надання кропивницьким ОСББ у постійне користування земельних ділянок наголосив секретар міської ради Андрій Табалов на апаратній нараді у понеділок.

переглядів: 780
1 2 3 4 »
pgt 0.47512 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua