МЕНЮ


14:11

Четвертого грудня міський голова Кропивницького Андрій Райкович вже втретє звітував перед громадою, яка довірила йому право визначати вектор розвитку ключових галузей і сфер діяльності складного господарського механізму міста. Що виконано в комунальному, гуманітарному, соціальному просторі Кропивницького великою командою фахівців, чиновників, працівників десятків підприємств і організацій у 2018 році? Як вплинули на життя громади процеси децентралізації, зростання тарифів на державному рівні, війна, нестабільність економіки? Якою була стратегія міської влади в таких умовах і перспективи міста у наступному, 2019 році?

переглядів: 551
13:59

Оновленим рентгенологічним відділенням відтепер може похвалитися стаціонар №1 центральної міської лікарні на Фортечних валах Кропивницького. Урочисте його відкриття відбулось третього грудня. На подвір’ї лікарні зібрався медичний колектив закладу, завітав сюди й міський голова Андрій Райкович.

переглядів: 596
13:43

У Кропивницькому на базі ЗОШ №29 відкрився вже другий інклюзивно-ресурсний центр для дітей з особливими освітніми потребами. Третього грудня відбулось урочисте відкриття цього закладу.

переглядів: 1274
13:19

Четвертого грудня з ініціативи міського голови Кропивницького Андрія Райковича на одному з флагштоків біля міської ради замайорів прапор Військово-морських сил України.

переглядів: 469
12:44

У селi Михайлівці Олександрівського району в будинок АТОвця Миколи Пiвторака кинули коктейль Молотова, постраждали дружина й донька чоловiка.

переглядів: 586
11:38

Уже п’ята персональна виставка знаного у Кропивницькому фотожурналіста Ігоря Філіпенка відкрилась в обласному художньому музеї.

переглядів: 639
10:37

Музична школа № 1 ім. Г. Нейгауза міста Кропивницького є одним з перших державних музичних навчальних закладів України. А розпочала вона своє існування на підставі постанови міського партійного комітету від 21 листопада 1933 року «Про відкриття державної художньої музичної студії» та згідно з наказом Єлисаветградського відділу народної освіти № 301 від 23 листопада 1933 року.

переглядів: 543
08:17

12 – 13 листопада журналісти з областей, в яких діє програма DOBRE (проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність»), за сприяння громадської організації «Український кризовий медіа-центр» та DOBRE відвідали в Коломийському районі, що на Івано-Францівщині, дві об’єднані територіальні громади (ОТГ) – Печеніжинську та Нижньовербізьку.

переглядів: 528
pgt 0.43518 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua