МЕНЮ


17:10

Регулювання тарифів на послуги пасажирського транспорту в Кропивницькому здійснюватиме організатор пасажирських перевезень – управління розвитку транспорту та зв’язку міської ради. Відповідне рішення прийняв виконавчий комітет міської ради Кропивницького 18 грудня.

переглядів: 949 / коментарі (1)
15:45

Полігон твердих побутових відходів у Кропивницькому діє з 1953 року. Потрібно якнайшвидше провести всі необхідні заходи з його дегазації, щоб зменшити шкідливі викиди в навколишнє середовища. Над цим інноваційним проектом наполегливо працюють у ТОВ «Екостайл» – підприємстві, яке займається вивезенням та переробкою твердих побутових відходів. Про дегазацію міського сміттєзвалища на прес-конференції розповіла заступник директора підприємства Тетяна Мартовіцька.

переглядів: 534
13:17

Остання у 2018 році сесія міської ради, запланована на 19-20 грудня, мала на меті розглянути всі невідкладні та «довгограючі» питання порядку денного тринадцятої сесії, а також в обов’язковому порядку затвердити головний фінансовий документ – бюджет міста на 2019 рік. І це депутатам у повній мірі вдалося. Святий Миколай допоміг. А також довготривала, конструктивна робота у депутатських комісіях, фракціях, на погоджувальній нараді у міського голови.

переглядів: 503
10:00

16 грудня хлопчики та дівчатка Кропивницького з родин учасників бойових дій побували на гостинах у святого Миколая, у його резиденції в Чигирині. Діти відвідали будинок Чудотворця, написали свої найпотаємніші бажання у листі до Миколая, взяли участь у святкових майстер-класах.

переглядів: 593
pgt 0.38684 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua