МЕНЮ


13:15

Допомога малозабезпеченим

Майже 630 тисяч гривень одноразової адресної грошової допомоги отримають 194 кропивничани за депутатськими зверненнями. Так вирішили члени виконкому міської ради 12 червня.

переглядів: 93
11:29

Понад 80 камер відеоспостереження вже встановлено у Кропивницькому завдяки реалізації програми «Безпечне місто». Про це повідомив під час підписання меморандуму про співпрацю між виконавчим комітетом міської ради та головним управлінням Національної поліції в Кіровоградській області міський голова Андрій Райкович.

переглядів: 102
10:15

У 1996 році в загальноосвітній школі № 22 обласного центру було започатковано освітній проект з удосконалення комунікативного ресурсу закладу – створення шкільної газети. Цю ідею схвалили педагогічна рада й учнівський парламент.

переглядів: 105
10:20

Цоколь расположен над отмосткой, достигает до уровня пола нижнего этажа. Его нижняя часть находится ниже уровня грунта на 50-60 см. Эта часть здания считается наиболее незащищенной от преждевременного износа в результате воздействия перепадов температур, ветра, снега, дождя, а также морозного пучения грунта. Чтобы по полу не «гуляли» сквозняки, снизились потери тепла, стало комфортнее жить, необходимо произвести утепление цоколя дома.

переглядів: 102
11:27

З початком купального сезону люди масово вирушають на відпочинок до водойм. Доволі часто вони нехтують елементарними правилами безпеки, що стає причиною трагічних наслідків.

переглядів: 194
12:01

Третього червня в художньо-меморіальному музеї Олександра Осмьоркіна відзначали переможців художнього конкурсу «Молодіжна палітра», який носить ім’я заслуженого працівника культури Леоніда Бондаря. Оригінальний живописець та графік був і невтомним педагогом, майже чверть століття віддавши вихованню молодих художників.

переглядів: 229
10:23

Дехто з моїх студентських друзів іще в середині 80-х років минулого століття захоплювався поезією Богдана-Ігоря Антонича. Та його твори загалом не були популярними у ті часи. Запам’яталося хіба що контраверсійне «Антонич був хрущем і жив колись на вишні…»

переглядів: 228
19:31

Используя планировщик для квартиры от interior3d.su, вы сможете быстро создать оригинальный дизайн комнаты, даже если не умеете использовать 3D-редакторы.

переглядів: 215
12:39

Випускний бал – подія, яка не поступається за важливістю іспитам. Основа розкішного святкового образу – модна сукня, яка добре сидить і підкреслює виграшні сторони випускниці. Шукай ідеальну сукню тут ua.gepur.com/catalog/na-vypusknoj. А про модні тенденції розкажуть стилісти бренду Gepur.

переглядів: 236
1 2 3 ... 20 21 22 »
pgt 0.44623 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua