МЕНЮ


13:15

Допомога малозабезпеченим

Майже 630 тисяч гривень одноразової адресної грошової допомоги отримають 194 кропивничани за депутатськими зверненнями. Так вирішили члени виконкому міської ради 12 червня.

переглядів: 93
11:53

вечора у середу кількадесят кропивничан та гостей міста, тримаючи в руках саморобні плакати «Зупини капітуляцію!» та державні прапори, роз’яснювали свою позицію стосовно перших дій чинного Президента України.

переглядів: 105
11:29

Понад 80 камер відеоспостереження вже встановлено у Кропивницькому завдяки реалізації програми «Безпечне місто». Про це повідомив під час підписання меморандуму про співпрацю між виконавчим комітетом міської ради та головним управлінням Національної поліції в Кіровоградській області міський голова Андрій Райкович.

переглядів: 102
10:23

Минулої суботи у Кропивницькому відбувся фестиваль сім’ї «Щаслива родина – міцна Україна». Учасники пройшлися святковою ходою вулицями Велика Перспективна та Дворцова, а у фестивальному містечку в парку «Ковалівський» організатори запропонували цікаве шоу, корисне дозвілля для родинного відпочинку.

переглядів: 110
10:15

У 1996 році в загальноосвітній школі № 22 обласного центру було започатковано освітній проект з удосконалення комунікативного ресурсу закладу – створення шкільної газети. Цю ідею схвалили педагогічна рада й учнівський парламент.

переглядів: 105
12:49

За кілька годин у ніч з минулого четверга на п’ятницю з нашумілого об’єкта в Кропивницькому вивезли близько 20 тисяч тонн землі та залізничні колії. Так розпочався головний етап будівництва стратегічного шляхопроводу, широкому загалу відомого як “арка”.

переглядів: 217
12:01

Третього червня в художньо-меморіальному музеї Олександра Осмьоркіна відзначали переможців художнього конкурсу «Молодіжна палітра», який носить ім’я заслуженого працівника культури Леоніда Бондаря. Оригінальний живописець та графік був і невтомним педагогом, майже чверть століття віддавши вихованню молодих художників.

переглядів: 229
11:34

2 червня в мікрорайоні Жадова в Кропивницькому відбувся перший сімейний спортивно-екологічний фестиваль “СпортЕКОФест”. Ініціював проведення свята спорту, довкілля та сім’ї секретар міської ради Андрій Табалов, який також є депутатом виборчого округу №1 у Кропивницькому. Розпочався фестиваль з енергійної руханки від тренерів кросфіт-центру “ФАЙТ БАЗА”. Одночасно у фестивальному містечку розгорнулося кілька локацій: велоквест, скеледром, мотузкове містечко, а також цікава фотовиставка “Нас єднає туризм”.

переглядів: 232 / коментарі (1)
1 2 3 ... 23 24 25 »
pgt 0.42976 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua