МЕНЮ


20:35

Кресло-качалка «испокон веков» пользовалось чрезмерной популярностью во многих семьях, это мебель способствует максимальному расслаблению. Американцы уверяют, что кресло-качалку разработал их соотечественник, англичане считают это изобретение своим. В Российской империи кресла были одним из желанных предметов интерьера состоятельных домов. В данной статье кратко расскажем об особенностях, видах и моделях кресел-качалок.

переглядів: 24
12:28

Основні достоїнства і недоліки світлодіодних екранів. Чому їх застосування ефективне для показу реклами і іншої корисної для споживачів інформації.

переглядів: 20
16:45

Найбільш приємний і корисний відпочинок улітку — відпочинок на воді. Однак, перебуваючи на водних об’єктах, завжди треба пам’ятати про безпеку. На жаль, торік у водоймах Кіровоградщини потонули 42 особи, з яких троє — діти. При цьому було врятовано шістьох.

переглядів: 51
21:05

7 червня у приміщенні академічного українського музично-драматичного театру ім. М.Л. Кропивницького відбувся фінал міського конкурсу «Сімейний лікар року», присвячений Дню медичного працівника. Проходив конкурс під патронатом міського голови Андрія Райковича.

переглядів: 51
19:21

Нинішнього року він відзначатиме свій ювілей. Позаду в цього суперскромного письменника й науковця – колоритна, насичена несподіваними поворотами життєва стежка: він – автор книг гумору й лірики українською, російською, англійською мовами; він читав лекції з економіки в Києві і США, він одвідав кілька десятків країн, йому заповідалась доля Робертіно Лоретті, він позивався з «95-им кварталом», його поезії пробували на зуб Вишеславський і Рождественський… Він народився і живе в Кропивницькому. Член НСПУ з 2005 року.

переглядів: 57
18:50

Швейцарская фирма Ricola выпускает травяные конфеты и чаи, основой которой является уникальный травяной сбор. Все травы выращены исключительно в Швейцарских Альпах, без использования химических удобрений и гербицидов.

переглядів: 48
13:15

Допомога малозабезпеченим

Майже 630 тисяч гривень одноразової адресної грошової допомоги отримають 194 кропивничани за депутатськими зверненнями. Так вирішили члени виконкому міської ради 12 червня.

переглядів: 156
11:29

Понад 80 камер відеоспостереження вже встановлено у Кропивницькому завдяки реалізації програми «Безпечне місто». Про це повідомив під час підписання меморандуму про співпрацю між виконавчим комітетом міської ради та головним управлінням Національної поліції в Кіровоградській області міський голова Андрій Райкович.

переглядів: 163
10:15

У 1996 році в загальноосвітній школі № 22 обласного центру було започатковано освітній проект з удосконалення комунікативного ресурсу закладу – створення шкільної газети. Цю ідею схвалили педагогічна рада й учнівський парламент.

переглядів: 163
1 2 3 ... 21 22 23 »
pgt 0.5482 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua