МЕНЮ


11:18

При наведенні ладу біля своїх садиб, на городах, прибудинкових територіях намагайтеся не шкодити довкіллю, а отже і своєму здоров’ю та здоров’ю інших.

переглядів: 100
23:55

Ценителям хорошего пива явно придется по душе, если в домашнем хозяйстве появится оригинальная мини пивоварня.

переглядів: 94
15:11

Торт – главное угощение на свадьбе, важный акцент всего мероприятия. Именно поэтому к его выбору необходимо подходить не менее ответственно, чем к покупке свадебных нарядов для молодоженов.

переглядів: 99
13:04

Квартиры в Киеве в новых жилых комплексах по привлекательным ценам. Возможная беспроцентная рассрочка.

переглядів: 96
12:55

Что такое кейтеринг, и для кого наиболее востребована эта услуга? Как происходит организация кейтеринга? Особенности кейтерингового обслуживания.

переглядів: 98
12:14

Щодня працівники кропивницького комунального підприємства «Універсал - 2005» наводять лад на вулицях обласного центру. Дві машини “Глобус” прибирають сміття на транспортних магістралях міста. Проїжджу частину вулиць Ушакова, Волкова, Садової та Межового бульвару очистили з допомогою спеціалізованої техніки Scandia.

переглядів: 176
10:47

Протягом квітня у Кропивницькому триватиме місячник з озеленення, прибирaння тa блaгоустрою облaсного центру. Про це оголосила начальник головного управління житлово-комунального господарства міської ради Тетяна Савченко на прес-конференції.

переглядів: 176
10:17

Добіг кінця опалювальний сезон у Кропивницькому. Офіційно він завершився 9 квітня. Про це повідомила начальник головного управління житлово-комунального господарства міської ради Тетяна Савченко на прес-конференції.

переглядів: 179
15:57

Повне або часткове раптове руйнування будівлі виникає внаслідок помилок, допущених при проектуванні будівлі, відступі від проекту при веденні будівельних робіт, порушенні правил монтажу, у разі введення в експлуатацію будівлі або окремих його частин з недоліками, під час порушення правил експлуатації будівлі, несанкціонованому переплануванні і зайвому навантаженні на будівлю, а також унаслідок природних або техногенних надзвичайних ситуацій.

переглядів: 207
1 2 3 ... 13 14 15 »
pgt 0.40264 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua