МЕНЮ


09:16

Тариф стане єдиним для мешканців приватних та багатоквартирних будинків.

переглядів: 8
08:57

Укрзалізниця призначила чергові літні поїзди до Херсона, Новоолексіївки, Одеси, Бердянська та Генічеська. Через Кіровоградщину курсуватимуть 12 “морських” потягів.

переглядів: 7
12:53

Фритюрница - на что обратить внимание при выборе? Золотистые, хрустящие сверху и нежные посередине ломтики картофеля или нагетсы - они являются вкусным дополнением к обеденным блюдам, но могут одинаково хорошо сочетаться с закусками. Картофель фри вкуснее всего, когда готовится во фритюрнице. Когда вы выбираете оборудование для ресторанов, обязательно должны подумать о качественной фритюрнице, если меню вашего заведения содержит подобные блюда.

переглядів: 6
09:51

Как пройдет отдых Турция - Киев - невозможно предугадать. При максимальной полноте информации о туризме в этой стране каждая новая поездка может быть абсолютно уникальной по впечатлениям и спектру развлечений. Такая особенность - главная причина неугасаемого спроса. Кроме шоппинга и осмотра достопримечательностей, на турецких курортах есть что делать и как провести досуг. Но и экскурсионные туры в Турцию из Киева не падают в рейтингах популярности. Это один из тех туристических регионов, где можно видеть памятки многих значимых исторических периодов. Богатая история и красивые горно-морские пейзажи- благоприятна среда для рождения легенд, большинство из которых не лишены истинной основы.

переглядів: 8
12:49

Гроза – це атмосферне явище, пов’язане з розвитком потужних купчасто-дощових хмар, що супроводжується багаторазовими електричними розрядами між хмарами і земною поверхнею, звуковими явищами, сильними опадами, нерідко з градом.

переглядів: 52
11:52

Вебінари – інноваційний інструмент для підвищення компетентності вчителів. Переваги вебінарів перед іншими способами отримання нових знань.

переглядів: 49
13:42

Картування усіх спортивних об’єктів Кропивницького стало можливим завдяки реалізації проекту «Спортивна мапа Кропивницького». Його автор – директор ДЮСШ №3 Євген Савранський – повідомив, що на мапі 212 спортивних об’єктів і локацій, де можна займатися фізкультурою і спортом: чотири міські і чотири обласні спортивні школи, спортивні клуби, заклади спортивного туризму та дитячо-юнацькі клуби. На карту нанесено також бігові та лижні маршрути, а згодом нанесуть й велосипедні.

переглядів: 118
13:20

У Кропивницькому відроджується традиція проведення перегонів ретроавтомобілів. «Зіркове ралі» для класичних авто фінішуватиме цьогоріч в обласному центрі на Театральній площі.

переглядів: 130
12:33

Багато хто в Україні знає і пам’ятає суддю Конституційного суду Віктора Шишкіна саме за його принципову позицію у важливих, часом ключових для розвитку держави, питаннях. Не раз йому одному (як сам зазначив, іноді мав серед колег одного-двох однодумців) доводилось іти всупереч колегіальному рішенню, якщо воно було продиктоване політичним конформізмом чи приватними інтересами. А таких випадків у нашій новітній історії, на жаль, було немало. І тоді з’являлась окрема думка судді Віктора Шишкіна, яка публікувалася разом із рішеннями чи висновками Конституційного суду. Звісно, щоразу це був крок морально-етичного характеру. Та накопичений матеріал може служити узагальнюючими висновками для майбутнього суспільного розвитку. Він і ліг в основу книги «Чому я був проти?», яку автор презентував в обласній науковій бібліотеці імені Д.Чижевського.

переглядів: 118
1 2 3 ... 22 23 24 »
pgt 0.48846 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua