МЕНЮ


17:34

Последние новости экономики и финансов Украины: все о банках и кредитах, микрозаймах и ломбардах, курсе валют.

переглядів: 9
15:31

От автомобильных дисков зависит многое – об этом вам скажет любой владелец транспортного средства.

переглядів: 10
10:10

На громадське обговорення про добровільне приєднання Новенської селищної територіальної громади до Кропивницької міської територіальної громади Кіровоградської області, що відбулося на новенському стадіоні «Металург» увечері 14 липня, 1 276 мешканців мікрорайону проголосували за приєднання селища Нового до міста Кропивницького. Проти висловилися сорок осіб, утрималися від голосування семеро присутніх на громадському обговоренні.

переглядів: 30
09:34

Років сорок тому після виступу ансамблю «Ятрань» на одному з урядових концертів у Києві відбулася зустріч виконавців з керівництвом України, яке високо оцінило роботу постановочної групи концерту й окремих виконавців. Коли дійшла черга до оцінки нашого виступу, режисер спецконцертів Борис Шарварко сказав: «Виступ ансамблю “Ятрань”, як завжди, на високому рівні, бо Кіровоград – це танцювальна столиця України».

переглядів: 33
08:50

Специалисты именитого британского бренда работают над созданием собственной технологии, с помощью которой искусственный интеллект автомобиля сумеет проводить анализ мимики человеческого лица и таким образом корректировать настроение водителя автомобиля. Невероятно? Но это так: интеллектуальная система, проанализировав выражение лица, научиться изменять мультимедийные настройки, освещение и температурный режим в салоне, чтобы снять симптомы стресса и напряжения и, соответственно, улучшить настроение водителя.

переглядів: 23
14:26

Шановні батьки! Не забувайте, відправляючи дітей на вулицю чи залишаючи їх самих удома, нагадати їм про елементарні заходи безпеки, щоб уберегтися від злочину і самим не вчинити протиправних дій.

переглядів: 58
11:37

Отличительные особенности развития и поведения детей с аутизмом. Как правильно выбирать игрушки и их значение для развития детей с диагнозом СРА.

переглядів: 41
14:17

Недотриманням правил використання вогню, електропобутових приладів, газу батьки можуть звести нанівець усю виховну роботу, яку проводять з дітьми в дитячому садку. Трапляються випадки, коли самі батьки перетворюють вогонь на предмет розваг: щоб заспокоїти дитину, коли вона плаче, запалюють сірники і дають дитині їх гасити. Дитину приваблює яскраве полум’я. Небезпечну звичку гратись з вогнем формує часте повторення подібних дій.

переглядів: 73
13:43

Тепловий удар виникає в результаті сильного перегріву організму, коли прискорюються процеси теплоутворення з одночасним зниженням або уповільненням тепловіддачі в організмі. Тепловий удар може відбутися не тільки на пляжі в жарку погоду, але і в лазні чи сауні, при роботі в жарких приміщеннях, в автомобілі.

переглядів: 75
1 2 3 ... 23 24 25 »
pgt 0.44409 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua