МЕНЮ


14:26

Шановні батьки! Не забувайте, відправляючи дітей на вулицю чи залишаючи їх самих удома, нагадати їм про елементарні заходи безпеки, щоб уберегтися від злочину і самим не вчинити протиправних дій.

переглядів: 12
14:17

Недотриманням правил використання вогню, електропобутових приладів, газу батьки можуть звести нанівець усю виховну роботу, яку проводять з дітьми в дитячому садку. Трапляються випадки, коли самі батьки перетворюють вогонь на предмет розваг: щоб заспокоїти дитину, коли вона плаче, запалюють сірники і дають дитині їх гасити. Дитину приваблює яскраве полум’я. Небезпечну звичку гратись з вогнем формує часте повторення подібних дій.

переглядів: 54
13:43

Тепловий удар виникає в результаті сильного перегріву організму, коли прискорюються процеси теплоутворення з одночасним зниженням або уповільненням тепловіддачі в організмі. Тепловий удар може відбутися не тільки на пляжі в жарку погоду, але і в лазні чи сауні, при роботі в жарких приміщеннях, в автомобілі.

переглядів: 57
14:21

Как и в любой профессии, в гастрономии применяются все более современные решения, основное назначение которых - облегчить и оптимизировать работу, сохраняя при этом превосходное качество блюд. Поэтому купить оборудование для ресторанов Maresto может быть довольно сложной задачей. По этой причине перед покупкой стоит рассмотреть несколько основных вопросов и ответить на ключевые вопросы. Какого типа оборудование для кафе нам необходимо? Для бистро, небольшого ресторана или ресторана большого размера? Какие блюда мы предлагаем и какая термообработка им требуется? Какое количество места у нас есть? Каково примерное количество заказов, обработанных с использованием определенного устройства? Ответы на эти вопросы помогут вам выбрать ресторанное оборудование в Киеве, идеально подходящее для ваших нужд.

переглядів: 53
21:32

В Украине ХАССП внедряется во все предприятия общепита. Системой установлен ряд требований, позволяющий осуществлять идентификацию и проводить оценочные мероприятия по контролю.

переглядів: 59
19:20

Перетворюємо handmade на бізнес. З чого починати, які ресурси використовувати. Корисні лайфхаки та поради.

переглядів: 102
18:09

Интерактивное телевидение – прогрессивная технология трансляции телевизионного сигнала, осуществляемого через интернет. Ее главными положительными моментами являются безупречное качество изображения, насыщенность и широкий спектр оттенков, интерактивность, обилие дополнительных возможностей при использовании контента.

переглядів: 73
09:16

Тариф стане єдиним для мешканців приватних та багатоквартирних будинків.

переглядів: 222
08:57

Укрзалізниця призначила чергові літні поїзди до Херсона, Новоолексіївки, Одеси, Бердянська та Генічеська. Через Кіровоградщину курсуватимуть 12 “морських” потягів.

переглядів: 217
1 2 3 ... 23 24 25 »
pgt 0.43516 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua