МЕНЮ


09:51

Дорогі земляки!

Я маю велику честь бути причетним до будівництва Храму Успіння Пресвятої Богородиці.
Я пишаюся цим, бо на своєму віку посадив сотні дерев, маю гарних, вихованих дітей і онуків, створив одне з кращих в Україні виробництв і збудував Храм.


переглядів: 955
09:47

Вночі 23 січня Кропивницький накрив потужний циклон. Упродовж всього дня йшов сильний сніг, здійнялася хуртовина, утворювалися снігові замети та ожеледиця на дорогах. Пориви вітру сягали 15 – 20 метрів на секунду. Ускладнення погодних умов відповідало другому рівню небезпеки – помаранчевому.

переглядів: 746
09:40

Основні завдання нинішнього року для виконавчих органів міської ради Кропивницького стали головною темою робочої наради міського голови Андрія Райковича з керівниками ключових управлінь і відділів міської ради.

переглядів: 815
09:30

З нагоди 80-річчя утворення Кіровоградської області відзнакою міської ради Кропивницького та її виконавчого комітету «За заслуги» ІІ ступеня нагороджено члена громадської спілки «Патріот» учасника антитерористичної операції Віктора Колінька та проректора з наукової роботи Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка доктора філологічних наук професора Сергія Михиду. Таке рішення прийнято на засіданні виконавчого комітету.

переглядів: 842
09:18

Ознайомитися із позицією Андрія Райковича щодо необхідності переходу прихожан храму Успіння Пресвятої Богородиці, який побудований його ж коштом у парку імені Крючкова, що на Новомиколаївці, читачі мали змогу, прочитавши його звернення на першій шпальті. Позиція обґрунтована, логічна і патріотична. Адже багато людей, які щиро вірують у Бога, віддавали перевагу церквам московського патріархату лише тому, що притикалися на предмет канонічності/неканонічності церков УПЦ Київського Патріархату та УАПЦ. І ось ця перешкода усунута. Багатолітні спроби отримати Томос і схвалення Вселенського синоду, тобто представників усіх православних канонічних церков, увінчалися успіхом саме зараз. Бог почув молитви українців.

переглядів: 938
09:07

Хочу наголосити на тому, що митрополит УПЦ МП Іоасаф у своїх промовах до мирян веде антидержавницьку і антиукраїнську пропаганду, наголошує на тому, що в Україні зараз ведеться геноцид проти народу! Вкладає в голови людям інформацію, що зараз нібито силою відбирають у громад храми, а мирян виганяють на вулицю!

переглядів: 878
13:28

Старший викладач кафедри теорії і методики середньої освіти Кіровоградського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. Василя Сухомлинського (КОІППО), кандидат історичних наук Юрій Митрофаненко – людина відома і серед педагогів, і серед громадських активістів, і серед цивільних, військових і студентства. Його активна наукова й громадська діяльність привертає увагу багатьох, бо йому завжди є що сказати про минуле й сьогодення як нашого краю, так і України загалом.

переглядів: 964 / коментарі (2)
12:46

Cьогодні задовольняємося вже не високою літературою, а чимось на зразок Стівена Кінга, Мікі Спіллейна, Бориса Акуніна тощо. Але ж, коли вже так хочеться «адреналіну», чи не звернутися до своїх авторів, висвітлюючи постаті наших штучно забутих за радянської доби попередників. Скажімо, до «Чорного ворона» Василя Шкляра або до «Холодного яру» Юрія Горліса-Горського, де дія розгортається не десь там, а в Єлисаветграді, Новомиргороді, Розумівці, Чигирині, Кам’янці, ближніх і дальніх селах, у Чорному лісі, Круглику, Чутянському.

переглядів: 985
12:01

Соціальні проблеми краще попередити, аніж потім боротися з їх наслідками. Об’єднання зусиль влади та неурядових організацій зробить соціальну профілактику ефективнішою.

переглядів: 1081
1 2 3 4 5 »
pgt 0.34504 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua